Cruise
Cruise Kšiltovka

Kšiltovky Cruise Nabídka

Kšiltovka Cruise se může pochlubit pohodlným a stylovým designem, který zahrnuje i nastavitelnou pásku pro přizpůsobení všem dospělým velikostem hlavy. Cruise je skvělý model pro venkovní pochůzky, na golfové hřiště, běhání nebo procházku se psem. Na přední stranu čepice můžeme vytisknout nebo vyšít vaše logo s precizními detaily. 

Dodací lhůta produktů s potiskem 8 dní, dodací lhůta produktů s výšivkou 10 dní.
Dostupné již od 10 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne čtvrtek, 22. června 2023

Barvy

Černá

Modrá

Červená

Bílá

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

Kšiltovka Potisk fotografií
Plocha určená pro potisk
Výšivky:
115mm X 45mm
Potisk fotografií:
105mm X 45mm
Potisk fotografií

Potisk fotografií

Ukazuje, že produkt může být vícebarevně potištěn s kvalitní pryskyřicovou povrchovou úpravou. Grafické návrhy log by měly mít vysoké rozlišení a 300 DPI. Můžete uploadovat soubory ve formátu .png, jpeg nebo .gif. Obrázky s nízkým rozlišením stažené z webových stránek neposkytují dobré výsledky. Naše ceny vždy zahrnují vícebarevný potisk na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů.

Výšivky
1-4Barvy

Výšivky

Zobrazuje, že na produktu lze vytvořit značku pomocí techniky zvané vyšívání, a to až ve 4 různých barvách. Obrázek loga by měl být ve vysokém rozlišení 300 dpi. Soubory nám můžete poslat ve formátech .png, .jpeg nebo .gif.Stáhnout produktové informace (PDF)
Detailní specifikace pro tisk
Prohlédnout technický výkres
Náš průvodce srovnáváním čepic

Funkce

  • Klasický styl kšiltovky

  • Vnitřní pásek proti pocení pro extra pohodlí

  • Nastavitelný pásek na suchý zip

  • Strukturovaný přední panel s nepřerušovanou oblastí brandingu

  • Váží méně než 60 gramů (2,1 unce)

  • 8cm dlouhý kšilt

Jak k nim dojde

Vaše kšiltovka
(V rostlinném sáčku)

Balené v jednotlivých průsvitných sáčcích vyrobených z rostlinného materiálu – biologicky rozložitelné a šetrnější k životnímu prostředí než igelitové sáčky.

Rozměry a hmotnost

Circumference: 560mm (22.1 palců)
Váha: 59 gramů (2.1 uncí)

Nedávná hodnocení Cruise

8. července 2022

I have a sister-in-law that was…

I have a sister-in-law that was recently diagnosed with cancer and she has been the rock in our family. Every year the family gets together and camps at a National Forest here in Virginia. (Sherando Lake) and I wanted to find something to let her know that we support her while she is going through this journey. I found Flashbay on the internet when I was looking and sent over an inquiry. Nate responded to my inquiry and together we came up with a slogan and graphics that included a Honey bee and the wording "In Support of Honey" As you can guess "Honey" is her nickname. We came up with visors for the gals and hats for the guys. They look awesome!!! The camping trip starts July 16th and I will be sending a picture of the gang in their hats. I would like to say that Nate should be nominated for number 0ne in customer service. I am a purchasing agent and I wish all of my vendors were like him. Even though this was a small order he treated it like it was his number one priority. A huge thank you to Nate and the Flashbay team for doing this for me.
Wood Faye
5/5 Trustpilot Hodnocení Všechna 924 hodnocení.