Grip
Grip Úchyt na telefon
Prstencový stojánek Grip je velmi užitečné telefonní příslušenství, které se stane skvělým dárkem na vaší příští události nebo konferenci. Zahrnuje velký prostor pro brand, můžeme vytisknout na plátno vaše logo, slogan, web adresu a více. Grip lze snadno upevnit na telelefon pomocí lepícího podkladu a je dostupný v černé, bílé, modré nebo červené barvě.

Dodací lhůta 6 dní. Za tuto dobu vám objednávku sestavíme, přizpůsobíme i dodáme!
Dostupné již od 10 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne úterý 23. července 2024

Barvy

Černá

Pantone Reflexní modrá C

Pantone Červená 186 C

Bílá

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

Úchyt na telefon Potisk fotografií
Plocha určená pro potisk

Potisk fotografií:
Φ35mm

Potisk fotografií

Ukazuje, že produkt může být vícebarevně potištěn s kvalitní pryskyřicovou povrchovou úpravou. Grafické návrhy log by měly mít vysoké rozlišení a 300 DPI. Můžete uploadovat soubory ve formátu .png, jpeg nebo .gif. Obrázky s nízkým rozlišením stažené z webových stránek neposkytují dobré výsledky. Naše ceny vždy zahrnují vícebarevný potisk na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů.Detailní specifikace pro tisk
Stáhnout produktové informace (PDF)
Prohlédněte si, jak označili tento model svým logem jiní klienti!
Prohlédnout technický výkres

Funkce

  • Tenký a stylový design

  • Snadno se nanáší díky lepícímu podkladu

  • Pečlivě navrženo pro pocit pohodlí v ruce

  • Praktický stojan, ideální pro sledování videí

Jak k nim dojde

Váš prstenový stojan
(V rostlinném sáčku)

Balené v průsvitných sáčcích vyrobených z rostlinného materiálu – biologicky rozložitelné a šetrnější k životnímu prostředí než igelitové sáčky.

Uživatelská příručka

Příslušenství

Grip - Přizpůsobitelné stojánky telefonu
Prezentační plechová krabička
Pomocí doplňku Presentation Tin můžete svou událost obohatit o působivější prvky. Nejenže skvěle vypadá, ale také chrání model uvnitř. Presentation Tin má na míru vyrobenou vložku, která je připevněna k výrobku, a na přední straně je velká plocha připravená k potisku vaším logem.
Prohlédnout obrazovou galerii
Prohlédnout technický výkres
Detailní specifikace pro tisk
Grip - Přizpůsobené stojánky telefonu
Magnetická krabička střední
Medium Magnet Box je větší než normální Magnet Box a také obsahuje dva magnety, které bezpečně uzavírají víko. Horní část může být sítotiskem potištěna vaším logem nebo značkou, která bude viditelná přes průhledné víko.
Prohlédnout obrazovou galerii
Prohlédnout technický výkres
Detailní specifikace pro tisk

Nedávná hodnocení Grip

24. dubna 2024

Flashbay was an absolute joy to work…

Flashbay was an absolute joy to work with! They had such a large collection to ad our business logo to. I especially loved the manufacturing progress tracking information. It let us know every process along the way. Shipping was very fast. Once the products were received we were absolutely blown away by the quality of the item and the logo
Waylon Backer
16. října 2023

Great experience with knowledgeable…

Great experience with knowledgeable staff and quick product fulfillment time! Olivia was both kind and knowledgeable on all product offerings and did everything she could to not only get me prices but also samples of these items so that we could make an informed final decision. We will definitely be purchasing from Flashbay again in the near future!
James L Armstrong
29. srpna 2023

Great Product

Brian Truong did an awesome job getting back to me with questions I had. He sent over mock products so I was able to see the quality. The quality of products Flashbay has to offer is far superior to their competitors. I will be ordering through Brian in the future. One of the few businesses located in the U.S. who still hold on to integrity. They care about their clients and aren't here just for the money. There's no pressure to buy their product because they know what they have to offer.
Nick Wettstein
3. ledna 2023

Ellie 5 star review

Ellie was always proactive with what I needed. She was there to answer any questions and was able to compare and get the best price available. Thank you Ellie!
Cassie Hershberger
12. prosince 2022

Communication was stellar throughout…

Communication was stellar throughout the process. I knew exactly what my product would look like and when it would arrive. I was even sent a sample to make sure the product met my needs. Everything about the purchasing experience was first rate.
Scott
5/5 Trustpilot Hodnocení Všechna 998 hodnocení.

Rozměry a hmotnost

Výška: 10mm (0.39 palců)
Průměr: 44mm (1.7 palců)
Váha: 10 gramů (0.35 uncí)

Životní prostředí

RoHS Tento produkt je plně v souladu s evropskou směrnicí RoHS (Omezení užívání některých nebezpečných látek).