Deluxe
Deluxe Dárkový set

Dárkové sety Deluxe Chci nabídku

Deluxe je stylová dárková krabička, která obsahuje 6 pečlivě vybraných produktů – USB kartu v našem příslušenství s magnetovou krabičkou, kovovou láhev na vodu, bezdrátovou nabíječku, tašku, obal na webovou kameru a pero v našem příslušenství Pen Tube. Každá položka může být označena vaším logem, sloganem a dalšími – včetně horní části samotné dárkové krabičky. Kontaktujte nás ještě dnes ohledně cen, značky, dodacích lhůt a možností kombinace.
Dodací lhůta 10 dní. Za tuto dobu vám objednávku sestavíme, přizpůsobíme i dodáme!
Dostupné již od 10 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.


00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne pondělí 3. června 2024

Oblast potisku dárkové krabičky

Plocha určená pro potisk

Potisk fotografií:
Přední strana: 250mm X 112mm

Barvy dárkové krabičky

Černá

Možnosti brandingu

Potisk fotografií

Ukazuje, že produkt může být vícebarevně potištěn s kvalitní pryskyřicovou povrchovou úpravou. Grafické návrhy log by měly mít vysoké rozlišení a 300 DPI. Můžete uploadovat soubory ve formátu .png, jpeg nebo .gif. Obrázky s nízkým rozlišením stažené z webových stránek neposkytují dobré výsledky. Naše ceny vždy zahrnují vícebarevný potisk na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů.Jak k nim dojde

Láhev na vodu
Pero
Bezdrátová nabíječka
USB karta
Kryt webové kamery
Nákupní taška
Dárková krabička