Clarity
Clarity Pero
Kuličkové pero Clarity má povrch z hliníkové slitiny a vaší organizaci dodá stylový dojem. Černý kuličkový hrot lze zasunout uspokojícím cvaknutím tlačítka na horním konci pera. Svou hmotností 15 gramů působí Clarity dojmem odolnosti a vysoké kvality, díky čemuž se pohodlně drží. Na vyhrazenou značicí plochu můžeme v přesném a detailním provedení vaše logo vyrýt laserem nebo aplikovat fototiskem.

Dodací lhůta 8 dní. Za tuto dobu vám objednávku sestavíme, přizpůsobíme i dodáme!
Dostupné již od 10 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne čtvrtek 25. července 2024

Barvy

Černá

Modrá

Červená

Bílá

StříbrnáInk barvy

Black

Černá

Blue

Modrá

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

Pero Potisk fotografií
Plocha určená pro potisk

Potisk fotografií:
Přední strana: 55mm X 6mm
Zadní strana: 55mm X 6mm

Laserové gravírování:
Přední strana: 55mm X 6mm
Zadní strana: 55mm X 6mm

Potisk fotografií

Ukazuje, že produkt může být vícebarevně potištěn s kvalitní pryskyřicovou povrchovou úpravou. Grafické návrhy log by měly mít vysoké rozlišení a 300 DPI. Můžete uploadovat soubory ve formátu .png, jpeg nebo .gif. Obrázky s nízkým rozlišením stažené z webových stránek neposkytují dobré výsledky. Naše ceny vždy zahrnují vícebarevný potisk na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů.

Laserové gravírování

Ukazuje, že produkt může být gravírován laserem. Gravírování dodává stylový, velmi profesionální vzhled. Naše ceny vždy zahrnují gravírování na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů. Grafické návrhy log pro produkty s tímto symbolem je vhodné uploadovat ve vektorovém formátu jako .eps, ai, a .cdr. Písmo musí být změněno na obrysy a všechny barvy mají být "pevné", to znamená bez tónování a stínování.

Individuální pojmenování

Na jakoukoli věc z vaší objednávky můžeme udělat gravírování s jedinečným názvem nebo sériovým číslem. Tyto jedinečné údaje budou na produktu doprovázet vaše logo a váš slogan.
Další informaceDetailní specifikace pro tisk
Stáhnout produktové informace (PDF)
Prohlédnout technický výkres

Funkce

  • Příjemně cvakající tlačítko

  • Jemné kuličkové pero s inkoustem

  • Funkční a praktická klipsna

  • Povrch z hliníkové slitiny

  • Váha 15 gramů dodává pocit stability

  • Elegantní profesionální styl

Jak k nim dojde

Vaše Pero
(V rostlinném sáčku)

Balené v průsvitných sáčcích vyrobených z rostlinného materiálu – biologicky rozložitelné a šetrnější k životnímu prostředí než igelitové sáčky.

Služby

Clarity Individuální pojmenování

Individuální pojmenování

Na jakoukoli věc z vaší objednávky můžeme udělat gravírování s jedinečným názvem nebo sériovým číslem. Tyto jedinečné údaje budou na produktu doprovázet vaše logo a váš slogan.

Příslušenství

Clarity - Značková reklamní pera
Blistrový obal
Blistrový, nebo „maloobchodní“ obal velikosti 87 x 152 mm je vyroben z průhledného PVC, má otvor na zavěšení a zadní stranu z bílého kartonu. Tento můžeme na požádáni vícebarevně potisknout. V případě potřeby je v blistru místo na popruh na krk.
Prohlédnout obrazovou galerii
Prohlédnout technický výkres
Šablona potisku
Clarity - Pera s logem Clarity - Pera s logem
Magnetická krabička dlouhá
Magnet Box Long obsahuje pěnu vyříznutou tak, aby výrobek bezpečně držel uvnitř. Na svrchní části může být sítotiskem vyvedené vaše logo, jež bude viditelné přes průhledné víko boxu.
Prohlédnout obrazovou galerii
Prohlédnout technický výkres
Detailní specifikace pro tisk
Clarity - Propagační pera na zakázku
Pen Tube
Pouzdro na psací pero je oblíbený doplněk určený k bezpečnému uložení firemního pera. Pouzdro je vyrobeno z prémiového kartonu o vysoké hustotě s 60% podílem recyklovaných materiálů. Na boční stranu pouzdra vám můžeme umístit detailně provedené logo firmy. Výborný nápad na doplněk s přidanou hodnotou. 
Prohlédnout obrazovou galerii
Prohlédnout technický výkres
Detailní specifikace pro tisk

Rozměry a hmotnost

Délka: 137.5mm (5.4 palců)
Průměr: 10mm (0.39 palců)
Váha: 16 gramů (0.56 uncí)

Nedávná hodnocení Clarity

16. ledna 2024

Quality product and service

- Quality product - Great imprint quality - Excellent customer service - Templates provided for accurate art sizing/placement
customer
13. listopadu 2023

Great Quality & Customer Service

Working with Ellie was awesome! She's definitely on top of making sure you feel good about your purchase before you place an order. Follows up with phone calls, which I love. Our pens and flash drives are very high quality we feel good about handing to our customers and partners.
Heather D.
7. listopadu 2023

Communication was excellent across all…

Communication was excellent across all stages of ordering. Marcus was willing to work with me regarding our organization's budget and items desired
Andrea Rice
8. září 2023

Great Service

I would highly recommend Flashbay (and more specifically, Brian Truong), to anyone needing to get some swag for their company. Brian was extremely helpful and very quick to react to my needs. On the day after we spoke for the first time, I was holding samples of the products that I was considering. That was very impressive. I will use Flashbay every time that I need to replenish my stock!
Andrew Jackson
30. srpna 2023

I will be ordering with the again

FlashBay was great to work with! They sent me free samples of products I was considering, plus the shipping after I ordered my product was so fast! Overall, a great experience. I will be coming back to them when I need more promotional products.
Amanda Rymer
13. května 2023

Once I was able to speak with the sales…

Once I was able to speak with the sales person, Ellie, she was the most helpful and provided all the information to make a decision on the best items for my company. She followed up and kept me informed through the entire process including shipping to the final destination. Very customer oriented in their support.
Patricia K
11. května 2023

Very professional & great communiation

The communication with my representative, Nick Mahaleris, was excellent. All questions were answered quickly. Will definitely order again.
Susanne Fornasier
5/5 Trustpilot Hodnocení Všechna 998 hodnocení.

Nápady na související produkty