Sprinter
Sprinter Kšiltovka

Kšiltovky Sprinter Nabídka

Sprinter je lehká sportovní kšiltovka s pohodlnými větracími otvory, které vám udrží chladnou hlavu. Vyhrazenou oblast pro branding lze potisknout vaším logem, sloganem a dalšími – vše v precizním detailu. Nastavitelný pásek zajistí pohodlné nošení všem dospělým. Kontaktujte nás ještě dnes ohledně aktuálních cen, vzorků a dalších informací o brandingu.

Dodací lhůta 8 dní. Za tuto dobu vám objednávku sestavíme, přizpůsobíme i dodáme!
Dostupné již od 10 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne úterý, 3. října 2023

Barvy

Černá

Modrá

Bílá

Šedá

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

Kšiltovka Potisk fotografií
Plocha určená pro potisk
Potisk fotografií:
105mm X 45mm
Potisk fotografií

Potisk fotografií

Ukazuje, že produkt může být vícebarevně potištěn s kvalitní pryskyřicovou povrchovou úpravou. Grafické návrhy log by měly mít vysoké rozlišení a 300 DPI. Můžete uploadovat soubory ve formátu .png, jpeg nebo .gif. Obrázky s nízkým rozlišením stažené z webových stránek neposkytují dobré výsledky. Naše ceny vždy zahrnují vícebarevný potisk na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů.Stáhnout produktové informace (PDF)
Detailní specifikace pro tisk
Prohlédnout technický výkres
Náš průvodce srovnáváním čepic

Funkce

  • Klasická pětipanelová sportovní kšiltovka

  • Extrémně lehká a pohodlná

  • Prodyšné síťovinové panely, které vás pomohou udržet v chladu

  • Nastavitelný pásek na suchý zip

  • 100 % rychleschnoucí polyesterový materiál

  • 9cm dlouhý kšilt

Jak k nim dojde

Vaše kšiltovka
(V rostlinném sáčku)

Balené v průsvitných sáčcích vyrobených z rostlinného materiálu – biologicky rozložitelné a šetrnější k životnímu prostředí než igelitové sáčky.

10 kusů na tašku

Rozměry a hmotnost

Circumference: 580mm (22.8 palců)
Hloubka: 105mm (4.1 palců)
Váha: 50 gramů (1.8 uncí)

Nedávná hodnocení Sprinter

3. května 2023

quick deal

very professional comunication with mr. Jaque Guo, he was super helpful and quick. The ordered caps we received superquicly. the quality of the goods look good.
Veronika Walterová
16. srpna 2022

Fantastic experience

Great quality, great service. Flashbay was exceptional!
Deb Madden
6. srpna 2022

Jill Kavanagh was great to work with

Jill Kavanagh was great to work with. She is very responsive and always helpful. Even though my orders are small I still feel like a large customer. Jill and Flashbay will be my go-to when looking for swag for my customers.
Michael Tucker
8. července 2022

I have a sister-in-law that was…

I have a sister-in-law that was recently diagnosed with cancer and she has been the rock in our family. Every year the family gets together and camps at a National Forest here in Virginia. (Sherando Lake) and I wanted to find something to let her know that we support her while she is going through this journey. I found Flashbay on the internet when I was looking and sent over an inquiry. Nate responded to my inquiry and together we came up with a slogan and graphics that included a Honey bee and the wording "In Support of Honey" As you can guess "Honey" is her nickname. We came up with visors for the gals and hats for the guys. They look awesome!!! The camping trip starts July 16th and I will be sending a picture of the gang in their hats. I would like to say that Nate should be nominated for number 0ne in customer service. I am a purchasing agent and I wish all of my vendors were like him. Even though this was a small order he treated it like it was his number one priority. A huge thank you to Nate and the Flashbay team for doing this for me.
Wood Faye
5/5 Trustpilot Hodnocení Všechna 939 hodnocení.