Stanice laserového gravírování

Stanice před-nahrávání dat

Stroje kompletace USB

CNC frézovací stroje

Dodání do více než 25 zemí

Vyrážecí stroje

Vstřikovací stroje

Stanice potisku

Stovky firemních zaměstnanců

O násO nás

O nás

Od našeho vzniku v roce 2003 se specializujeme na výrobu propagačních technologických produktů na zakázku značkové a hrdě jsme posloužili mnoha desítkám tisíc zákazníků po celém světě.

I po dvou desetiletích jsme stále stejně nadšení z toho, co nás čeká, jako jsme byli v roce 2003. Neustálým vývojem našich výrobků na špici propagační techniky zůstává firma Flashbay jako vždy perfektně umístěna tak, aby vyhovovala potřebám našich klientů od těch nejmenších podniků po největší organizací.
Věříme, že tyto zásady byly klíčem k udržení naší pozice globálního lídra v našem sektoru:

Klienti: Věříme ve vytváření a podporu loajálních obchodních vztahů poskytnutím vynikajících výrobků a výjimečných služeb. Zavázali jsme se k našemu integrovanému vertikálnímu obchodnímu modelu, což nám dává kontrolu a flexibilitu v téměř všech oblastech našeho podnikání od prodeje a zpracování až po přímé naplnění. Naším cílem je i nadále překonávat konkurenci pomocí inovativních produktů, rychlé dodací lhůty a fantastické hodnotě.

Tým Flashbay: Úspěch našeho týmu je postaven na pravidelných školení a příležitostech učit se, rozvíjet a růst spolu s Flashbay. Naším cílem je i nadále podporovat vynikající základnu lidských zdrojů pro naši společnost v našich globálních prodejích a místech zpracování prostřednictvím zvýšení investic do našich zaměstnanců.

Obchodní vztahy: Věříme v budování efektivních vztahů s našimi zákazníky, partnery a dodavateli. Zavázali jsme se reagovat na potřeby zákazníků včas prostřednictvím otevřené a transparentní komunikace. Neustále kontrolujeme naše operace a hledáme možnosti pro další rozvoj našeho efektivního štíhlého podniku bez zbytečné hierarchie a byrokracie.

Odpovědnost: Jako zavedený a rostoucí podnik věříme v zodpovědnou účast na globálním trhu. Zavázali jsme se pochopit a respektovat zákony, hodnoty a kultury všude tam, kde podnikáme.

Naše poslání: Máme vášnivý závazek růstu našeho podnikání prostřednictvím provozní dokonalosti, vynikající zákaznické zkušenosti, inovace výrobků a skvělé hodnotě. Snažíme se dosáhnout vynikajících výsledků ve všem, co děláme.