Blox
Blox Puzzle
Blox je návykový a zábavný propagační produkt navržený tak, aby zaměstnal neposedné ruce. Můžete si vybrat, zda chcete své logo nebo obrázek přidat na jednu stranu kostky, nebo na všech 6 stran kostky –⁠ to vše v precizním detailu díky naší brandingové metodě tisku fotografií na zakázku. Naši odborní account manažeři vás provedou nejlepšími možnostmi v závislosti na vašich konkrétních propagačních potřebách. Blox je vhodný pro věkovou kategorii 13+.

Dodací lhůta 10 dní. Za tuto dobu vám objednávku sestavíme, přizpůsobíme i dodáme!
Dostupné již od 10 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne pondělí 3. června 2024

Barvy

Bílá

Rainbow

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

Puzzle Potisk fotografií
Plocha určená pro potisk
Blox
Potisk fotografií:
57mm X 57mm
Blox Rainbow
Potisk fotografií:
57mm X 57mm

Potisk fotografií

Ukazuje, že produkt může být vícebarevně potištěn s kvalitní pryskyřicovou povrchovou úpravou. Grafické návrhy log by měly mít vysoké rozlišení a 300 DPI. Můžete uploadovat soubory ve formátu .png, jpeg nebo .gif. Obrázky s nízkým rozlišením stažené z webových stránek neposkytují dobré výsledky. Naše ceny vždy zahrnují vícebarevný potisk na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů.Detailní specifikace pro tisk
Stáhnout produktové informace (PDF)
Prohlédnout technický výkres

Funkce

  • Zábavný způsob, jak zaměstnat neklidné ruce

  • Fantastický stolní nástroj pro stimulaci vašich smyslů

  • Rozšířená značicí oblast, kam můžete umístit logo

  • Jednoduchý a oblíbený dárkový předmět

  • Odolný, přenosný a návykový

Jak k nim dojde

Vaše hračka Fidget
(V rostlinném sáčku)

Balené v průsvitných sáčcích vyrobených z rostlinného materiálu – biologicky rozložitelné a šetrnější k životnímu prostředí než igelitové sáčky.

Kartonová krabice Kraft

Rozměry a hmotnost

Blox
Délka: 57mm (2.2 palců)
Šířka: 57mm (2.2 palců)
Výška: 57mm (2.2 palců)
Váha: 78.2 gramů (2.8 uncí)

Blox Rainbow
Délka: 57mm (2.2 palců)
Šířka: 57mm (2.2 palců)
Výška: 57mm (2.2 palců)
Váha: 78.2 gramů (2.8 uncí)

Nedávná hodnocení Blox

27. února 2024

Brain communicated with me the entire…

Brain communicated with me the entire process. My questions were answered and in a timely manner.
JP Phillips
10. ledna 2024

Great final product.

The cube looks great. The images look sharp (not grained). Matt helped me with the specs for the cube. Followed up with me when I got silent, always in a professional way. Great service overall.
Armando Lacerda
19. prosince 2023

Fast and Easy

It was easy to order and I received my product quicker than originally anticipated. The item looks great and am pleased with the quality.
Melissa Lee
13. prosince 2023

Alex White was detailed

Alex White was detailed, attentive, communicative and had terrific follow-thru! And the end result is just what I wanted!!
Chris Betz
7. prosince 2023

Excellent Service

Rachel and her team did an amazing job! I changed my design idea multiple times and each time, Rachel quickly turned on the updated version. The end product looks great! Couldn't be happier.
Nicole Kiernan
28. listopadu 2023

Excellent customer service all around

Very professional, quick to respond (backups included). Provided excellent service and assistance with graphic proofs to make certain QR is legible/readable
Kristie Misiak
15. listopadu 2023

I needed branded merchandise and was blown away!

I needed to order a lot of branded swag in a very short amount of time, and I reached out to Flashbay. My account manager, Brian Truong, went above and beyond in helping me choose the correct products, but also made sure that everything went smoothly and he kept me in the loop every step of the way. I received my product earlier than promised, and it exceeded my expectations. I will absolutely be reaching out to Brian and Flashbay the next time I need branded items for any of my upcoming events.
James Walter
5/5 Trustpilot Hodnocení Všechna 988 hodnocení.