Softy
Softy Zápisník
Kapesní zápisník Softy A6 je vděčný a praktický model, který je potažený umělou kůží a připravený k označení vaším logem. Softy je ideální do kanceláře, třídy nebo na cesty a uvnitř najdete 160 stran linkovaného bílého papíru. Softy má také praktický držák na pero – ideální na cesty. Zeptejte se nás na informace o brandingu, vzorky a dodací lhůty ještě dnes.

Dodací lhůta 10 dní. Za tuto dobu vám objednávku sestavíme, přizpůsobíme i dodáme!
Dostupné již od 10 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne pondělí 3. června 2024

Barvy

Černá

Bílá

Námořnická modrá

Tan

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

Zápisník Potisk fotografií
Plocha určená pro potisk

Potisk fotografií:
90mm X 130mm

Ražení:
75mm X 80mm

Potisk fotografií

Ukazuje, že produkt může být vícebarevně potištěn s kvalitní pryskyřicovou povrchovou úpravou. Grafické návrhy log by měly mít vysoké rozlišení a 300 DPI. Můžete uploadovat soubory ve formátu .png, jpeg nebo .gif. Obrázky s nízkým rozlišením stažené z webových stránek neposkytují dobré výsledky. Naše ceny vždy zahrnují vícebarevný potisk na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů.

Ražení

Ukazuje, že kožené části produktu mohou být ražené. Během procesu ražby je vaše logo permanentně vyraženo do povrchu kůže za pomoci kovové raznice v kombinaci s vysokou teplotou a tlakem. Při přípravě procesu ražby vyrobíme kovovou raznici, která je shodná s tvarem vašeho loga. Tento způsob trojrozměrného značkování dává vašemu logu nápaditý vzhled. Tato technika se ale nehodí pro loga s velkým množstvím jemných detailů, nebo pokud se má logo zobrazit v menším rozměru. Naše ceny vždy zahrnují ražbu na všechny vhodné plochy. Grafické návrhy log pro produkty s tímto symbolem je vhodné uploadovat ve vektorovém formátu jako .eps, ai, a .cdr. Písmo musí být změněno na obrysy a všechny barvy mají být "pevné", to znamená bez tónování a stínování.Detailní specifikace pro tisk
Stáhnout produktové informace (PDF)
Prohlédnout technický výkres

Funkce

  • Měkký dotykový kryt

  • Bílý papír

  • 160 stránek

  • 80 g linkovaného papíru. Vzdálenost čar 7,55 mm.

  • Mimořádně oblíbený nápad na dárek

  • Stylové, funkční a navržené pro každodenní použití

Jak k nim dojde

Váš zápisník
(V rostlinném sáčku)

Balené v průsvitných sáčcích vyrobených z rostlinného materiálu – biologicky rozložitelné a šetrnější k životnímu prostředí než igelitové sáčky.

Služby

Softy Nastavení Pro Vyražení Na Velkou Plochu

Nastavení Pro Vyražení Na Velkou Plochu

Vaše logo můžeme vyrazit na velkou plochu za dodatečný jednorázový poplatek. Zeptejte se nás na podrobnosti o značce a informace o ceně ještě dnes.

Nedávná hodnocení Softy

18. března 2024

Excellent Communication throughout the…

Excellent Communication throughout the process. my Rep Ellie was very helpful and quick to deliver all samples that we were interested in. She worked with us to ensure the goods were delivered within the project deadline.
Helen Angel-hayes
14. února 2024

The products we ordered came out great

The products we ordered came out great. We worked through some challenges with getting our unique organizational logo on the pen, and I appreciated the multiple attempts to make sure I was satisfied. Overall, my team is satisfied with the results and we look forward to sharing our branded merch with our community.
Lakeisha Wolf
18. října 2023

Products are perfect

Products are perfect! Thank you Eric!
USAME BULUT
5/5 Trustpilot Hodnocení Všechna 988 hodnocení.

Rozměry a hmotnost

Šířka: 106mm (4.2 palců)
Výška: 148mm (5.8 palců)
Váha: 143 gramů (5 uncí)