Draft
Draft Zápisník
Zápisník Draft A5 je úžasný model, který je ideální pro vaše příští rozdávání dárků, událost nebo konferenci. Jeho obal je z umělé kůže a lepenkového materiálu a můžete jej opatřit vaším logem. Draft se také může pochlubit praktickým držákem na pero a obsahuje 160 linkovaných stran bílého papíru.

Dodací lhůta 10 dní. Za tuto dobu vám objednávku sestavíme, přizpůsobíme i dodáme!
Dostupné již od 10 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne pondělí 3. června 2024

Barvy

Černá

Bílá

Námořnická modrá

Tan

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

Zápisník Potisk fotografií
Plocha určená pro potisk

Potisk fotografií:
120mm X 180mm

Ražení:
105mm X 70mm

Potisk fotografií

Ukazuje, že produkt může být vícebarevně potištěn s kvalitní pryskyřicovou povrchovou úpravou. Grafické návrhy log by měly mít vysoké rozlišení a 300 DPI. Můžete uploadovat soubory ve formátu .png, jpeg nebo .gif. Obrázky s nízkým rozlišením stažené z webových stránek neposkytují dobré výsledky. Naše ceny vždy zahrnují vícebarevný potisk na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů.

Ražení

Ukazuje, že kožené části produktu mohou být ražené. Během procesu ražby je vaše logo permanentně vyraženo do povrchu kůže za pomoci kovové raznice v kombinaci s vysokou teplotou a tlakem. Při přípravě procesu ražby vyrobíme kovovou raznici, která je shodná s tvarem vašeho loga. Tento způsob trojrozměrného značkování dává vašemu logu nápaditý vzhled. Tato technika se ale nehodí pro loga s velkým množstvím jemných detailů, nebo pokud se má logo zobrazit v menším rozměru. Naše ceny vždy zahrnují ražbu na všechny vhodné plochy. Grafické návrhy log pro produkty s tímto symbolem je vhodné uploadovat ve vektorovém formátu jako .eps, ai, a .cdr. Písmo musí být změněno na obrysy a všechny barvy mají být "pevné", to znamená bez tónování a stínování.Detailní specifikace pro tisk
Stáhnout produktové informace (PDF)
Prohlédnout technický výkres

Funkce

  • Měkký dotykový kryt

  • Bílý papír

  • 160 stránek

  • 80 g linkovaného papíru. Vzdálenost čar 7,55 mm.

  • Mimořádně oblíbený nápad na dárek

  • Stylové, funkční a navržené pro každodenní použití

Jak k nim dojde

Váš zápisník
(V rostlinném sáčku)

Balené v průsvitných sáčcích vyrobených z rostlinného materiálu – biologicky rozložitelné a šetrnější k životnímu prostředí než igelitové sáčky.

Služby

Draft Nastavení Pro Vyražení Na Velkou Plochu

Nastavení Pro Vyražení Na Velkou Plochu

Vaše logo můžeme vyrazit na velkou plochu za dodatečný jednorázový poplatek. Zeptejte se nás na podrobnosti o značce a informace o ceně ještě dnes.

Nedávná hodnocení Draft

8. května 2024

Great Service!!

Flashbay was beyond helpful with making sure my company received our notebooks and pens on time. Would 100% recommend to anybody!!
Aliza
8. května 2024

Great communication and a lovely…

Great communication and a lovely product.
Julie Chase
6. května 2024

Key Communication

I really valued the quick communication and follow up throughout the entire order process.
Safa
30. dubna 2024

Easy and quick

Alex was great quick, helpful and worked with me to get my order right.
Lot User
4. března 2024

Ellie Hoecker was a pleasure and very…fantastic

Ellie Hoecker was a pleasure and very helpful to work with. When we were not sure of the items, she would send me suggestions that would work for our company. Again, Ellie was so patient with us and was willing to help us decide on the products we were going to use on this project. It has been a pleasure working with Ellie Hoecker and FLashbay. Thank you, Maryann Guthrie The Children Center of Hamden 2032482116 ext. 374
Maryann Guthrie
29. února 2024

Fast and easy ordering for a good product...

I was needing some good quality swag items for our company welcome kits and Olivia knocked it out of the park in terms of providing a good product at a fair price both quickly and correctly. Reorder was a breeze and allowed for quick overturn and delivery. Will definitely continue coming back for items as needed.
Sarah McArthur
12. září 2023

Working with this company was a great…

Working with this company was a great experience. Our account manager Jaque, was extremely helpful and we are satisfied with the product quality.
Dmitry
5/5 Trustpilot Hodnocení Všechna 988 hodnocení.

Rozměry a hmotnost

Šířka: 148mm (5.8 palců)
Výška: 210mm (8.3 palců)
Váha: 289 gramů (10.2 uncí)