Draft
Draft Zápisník

Zápisníky Draft Nabídka

Zápisník Draft A5 je úžasný model, který je ideální pro vaše příští rozdávání dárků, událost nebo konferenci. Jeho obal je z umělé kůže a lepenkového materiálu a můžete jej opatřit vaším logem. Draft se také může pochlubit praktickým držákem na pero a obsahuje 160 linkovaných stran bílého recyklovaného papíru.

Dodací lhůta 10 dní. Za tuto dobu vám objednávku sestavíme, přizpůsobíme i dodáme!
Dostupné již od 25 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne čtvrtek, 5. října 2023

Barvy

Černá

Bílá

Námořnická modrá

Tan

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

Zápisník Potisk fotografií
Plocha určená pro potisk

Potisk fotografií:
120mm X 180mm
Potisk fotografií

Potisk fotografií

Ukazuje, že produkt může být vícebarevně potištěn s kvalitní pryskyřicovou povrchovou úpravou. Grafické návrhy log by měly mít vysoké rozlišení a 300 DPI. Můžete uploadovat soubory ve formátu .png, jpeg nebo .gif. Obrázky s nízkým rozlišením stažené z webových stránek neposkytují dobré výsledky. Naše ceny vždy zahrnují vícebarevný potisk na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů.Stáhnout produktové informace (PDF)
Detailní specifikace pro tisk
Prohlédnout technický výkres

Funkce

  • Bílý recyklovaný papír

  • 160 stránek

  • 80 g linkovaného papíru. Vzdálenost čar 7,55 mm.

  • Mimořádně oblíbený nápad na dárek

  • Stylové, funkční a navržené pro každodenní použití

Jak k nim dojde

Váš zápisník
(V rostlinném sáčku)

Balené v průsvitných sáčcích vyrobených z rostlinného materiálu – biologicky rozložitelné a šetrnější k životnímu prostředí než igelitové sáčky.

Rozměry a hmotnost

Šířka: 148mm (5.8 palců)
Výška: 210mm (8.3 palců)
Váha: 276 gramů (9.7 uncí)

Nedávná hodnocení Draft

12. září 2023

Working with this company was a great…

Working with this company was a great experience. Our account manager Jaque, was extremely helpful and we are satisfied with the product quality.
Dmitry
8. září 2023

Great Service

I would highly recommend Flashbay (and more specifically, Brian Truong), to anyone needing to get some swag for their company. Brian was extremely helpful and very quick to react to my needs. On the day after we spoke for the first time, I was holding samples of the products that I was considering. That was very impressive. I will use Flashbay every time that I need to replenish my stock!
Andrew Jackson
5/5 Trustpilot Hodnocení Všechna 939 hodnocení.