Curve
Curve Pero
Kuličkové pero Curve díky svému oblému konturovanému tvaru zajišťuje bezkonkurenční komfort. Kuličkový hrot s černým inkoustem lze vysouvat a zasouvat apartním cvakacím tlačítkem na horním konci pera. Curve má také praktickou stříbrnou klipsnu pro snadné přichycení k dokumentům či sešitům. Na rozšířenou značicí oblast lze vaše logo vyvést fototiskem v naprosto přesném a detailním provedení pomocí našich prvotřídních značicích metod. 

Dodací lhůta 7 dní. Za tuto dobu vám objednávku sestavíme, přizpůsobíme i dodáme!
Dostupné již od 10 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne úterý 2. července 2024

Barvy

Černá

Modrá

Červená

BíláInk barvy

Black

Černá

Blue

Modrá

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

Pero Potisk fotografií
Plocha určená pro potisk

Potisk fotografií:
Přední strana: 30mm X 6.5mm
Zadní strana: 30mm X 6.5mm

Potisk fotografií

Ukazuje, že produkt může být vícebarevně potištěn s kvalitní pryskyřicovou povrchovou úpravou. Grafické návrhy log by měly mít vysoké rozlišení a 300 DPI. Můžete uploadovat soubory ve formátu .png, jpeg nebo .gif. Obrázky s nízkým rozlišením stažené z webových stránek neposkytují dobré výsledky. Naše ceny vždy zahrnují vícebarevný potisk na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů.Detailní specifikace pro tisk
Stáhnout produktové informace (PDF)
Prohlédnout technický výkres

Funkce

  • Pohodlné hladké křivky

  • Jemné kuličkové pero s inkoustem

  • Příjemně cvakající tlačítko

  • Navzájem sladěný detail úchopu, špička a tlačítko

  • Funkční a praktická klipsna

Jak k nim dojde

Vaše Pero
(V rostlinném sáčku)

Balené v průsvitných sáčcích vyrobených z rostlinného materiálu – biologicky rozložitelné a šetrnější k životnímu prostředí než igelitové sáčky.

Příslušenství

Curve - Značková reklamní pera
Blistrový obal
Blistrový, nebo „maloobchodní“ obal velikosti 87 x 152 mm je vyroben z průhledného PVC, má otvor na zavěšení a zadní stranu z bílého kartonu. Tento můžeme na požádáni vícebarevně potisknout. V případě potřeby je v blistru místo na popruh na krk.
Prohlédnout obrazovou galerii
Prohlédnout technický výkres
Šablona potisku
Curve - Pera s logem Curve - Pera s logem
Magnetická krabička dlouhá
Magnet Box Long obsahuje pěnu vyříznutou tak, aby výrobek bezpečně držel uvnitř. Na svrchní části může být sítotiskem vyvedené vaše logo, jež bude viditelné přes průhledné víko boxu.
Prohlédnout obrazovou galerii
Prohlédnout technický výkres
Detailní specifikace pro tisk
Curve - Propagační pera na zakázku
Pen Tube
Pouzdro na psací pero je oblíbený doplněk určený k bezpečnému uložení firemního pera. Pouzdro je vyrobeno z prémiového kartonu o vysoké hustotě s 60% podílem recyklovaných materiálů. Na boční stranu pouzdra vám můžeme umístit detailně provedené logo firmy. Výborný nápad na doplněk s přidanou hodnotou. 
Prohlédnout obrazovou galerii
Prohlédnout technický výkres
Detailní specifikace pro tisk

Nedávná hodnocení Curve

4. března 2024

Ellie Hoecker was a pleasure and very…fantastic

Ellie Hoecker was a pleasure and very helpful to work with. When we were not sure of the items, she would send me suggestions that would work for our company. Again, Ellie was so patient with us and was willing to help us decide on the products we were going to use on this project. It has been a pleasure working with Ellie Hoecker and FLashbay. Thank you, Maryann Guthrie The Children Center of Hamden 2032482116 ext. 374
Maryann Guthrie
18. října 2023

Products are perfect

Products are perfect! Thank you Eric!
USAME BULUT
5/5 Trustpilot Hodnocení Všechna 993 hodnocení.

Rozměry a hmotnost

Délka: 140mm (5.5 palců)
Průměr: 13mm (0.51 palců)
Váha: 11 gramů (0.39 uncí)