Ridge
Ridge Pero
Kuličkové pero Ridge je vyrobeno z bambusového kompozitního materiálu, který zajišťuje přirozený vzhled i pocit z držení. Texturovaný úchyt z pšeničné slámy a hladké linie zároveň uživateli poskytují naprosté pohodlí při psaní poznámek. Stylové stříbrné cvakací tlačítko zasouvá a vysouvá černý kuličkový hrot a díky stříbrné klipsně můžete Ridge snadno připevnit k sešitům, dokumentům či tenkým složkám. Na vyhrazenou značicí oblast lze vaše logo a slogan značky vyvést fotosikem či laserovým porytím. Kontaktujte nás ještě dnes ohledně aktuálních cen, vzorků a dobách doručení. 

Dodací lhůta 8 dní. Za tuto dobu vám objednávku sestavíme, přizpůsobíme i dodáme!
Dostupné již od 10 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne pátek 26. července 2024

Barvy

Modrá

Červená

Bílá

ŠedáInk barvy

Black

Černá

Blue

Modrá

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

Pero Potisk fotografií
Plocha určená pro potisk

Potisk fotografií:
Přední strana: 30mm X 8mm
Zadní strana: 30mm X 8mm

Laserové gravírování:
Přední strana: 60mm X 6mm
Zadní strana: 60mm X 6mm

Potisk fotografií

Ukazuje, že produkt může být vícebarevně potištěn s kvalitní pryskyřicovou povrchovou úpravou. Grafické návrhy log by měly mít vysoké rozlišení a 300 DPI. Můžete uploadovat soubory ve formátu .png, jpeg nebo .gif. Obrázky s nízkým rozlišením stažené z webových stránek neposkytují dobré výsledky. Naše ceny vždy zahrnují vícebarevný potisk na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů.

Laserové gravírování

Ukazuje, že produkt může být gravírován laserem. Gravírování dodává stylový, velmi profesionální vzhled. Naše ceny vždy zahrnují gravírování na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů. Grafické návrhy log pro produkty s tímto symbolem je vhodné uploadovat ve vektorovém formátu jako .eps, ai, a .cdr. Písmo musí být změněno na obrysy a všechny barvy mají být "pevné", to znamená bez tónování a stínování.

Individuální pojmenování

Na jakoukoli věc z vaší objednávky můžeme udělat gravírování s jedinečným názvem nebo sériovým číslem. Tyto jedinečné údaje budou na produktu doprovázet vaše logo a váš slogan.
Další informaceDetailní specifikace pro tisk
Stáhnout produktové informace (PDF)
Prohlédnout technický výkres

Funkce

  • Povrch z opracovaného bambusu

  • Pohodlné hladké křivky

  • Jemné kuličkové pero s inkoustem

  • Příjemně cvakající tlačítko

  • Funkční a praktická klipsna

Jak k nim dojde

Vaše Pero
(V rostlinném sáčku)

Balené v průsvitných sáčcích vyrobených z rostlinného materiálu – biologicky rozložitelné a šetrnější k životnímu prostředí než igelitové sáčky.

Služby

Ridge Individuální pojmenování

Individuální pojmenování

Na jakoukoli věc z vaší objednávky můžeme udělat gravírování s jedinečným názvem nebo sériovým číslem. Tyto jedinečné údaje budou na produktu doprovázet vaše logo a váš slogan.

Příslušenství

Ridge - Značková reklamní Bambusová pera
Blistrový obal
Blistrový, nebo „maloobchodní“ obal velikosti 87 x 152 mm je vyroben z průhledného PVC, má otvor na zavěšení a zadní stranu z bílého kartonu. Tento můžeme na požádáni vícebarevně potisknout. V případě potřeby je v blistru místo na popruh na krk.
Prohlédnout obrazovou galerii
Prohlédnout technický výkres
Šablona potisku
Ridge - Reklamní Bambusová pera Reklamní produkty Ridge - Reklamní Bambusová pera Reklamní produkty
Magnetická krabička dlouhá
Magnet Box Long obsahuje pěnu vyříznutou tak, aby výrobek bezpečně držel uvnitř. Na svrchní části může být sítotiskem vyvedené vaše logo, jež bude viditelné přes průhledné víko boxu.
Prohlédnout obrazovou galerii
Prohlédnout technický výkres
Detailní specifikace pro tisk
Ridge - Bambusová pera s logem
Pen Tube
Pouzdro na psací pero je oblíbený doplněk určený k bezpečnému uložení firemního pera. Pouzdro je vyrobeno z prémiového kartonu o vysoké hustotě s 60% podílem recyklovaných materiálů. Na boční stranu pouzdra vám můžeme umístit detailně provedené logo firmy. Výborný nápad na doplněk s přidanou hodnotou. 
Prohlédnout obrazovou galerii
Prohlédnout technický výkres
Detailní specifikace pro tisk

Rozměry a hmotnost

Délka: 141mm (5.6 palců)
Průměr: 13mm (0.51 palců)
Váha: 11 gramů (0.39 uncí)

Nedávná hodnocení Ridge

3. října 2023

Timely + Professional

Amazing customer service from Sierra and Olivia! Would purchase from here again.
Macy Patterson
5/5 Trustpilot Hodnocení Všechna 998 hodnocení.

Nápady na související produkty