Essential
Essential Dárkový set

Dárkové sety Essential Chci nabídku

Essential kombinuje 3 oblíbené produkty v 1 stylové dárkové krabičce – cestovní hrnek, pero a zápisník. Tyto pečlivě vybrané produkty a horní část dárkové krabičky mohou být označeny vaším logem, sloganem a dalšími. Některé modely v dárkové krabičce lze také nahradit jinou variantou. Kontaktujte nás ještě dnes ohledně cen, značky, dodacích lhůt a možností kombinací.
Dodací lhůta 10 dní. Za tuto dobu vám objednávku sestavíme, přizpůsobíme i dodáme!
Dostupné již od 10 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.


00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne pondělí 29. dubna 2024

Oblast potisku dárkové krabičky

Plocha určená pro potisk

Potisk fotografií:
Přední strana: 73mm X 150mm

Barvy dárkové krabičky

Černá

Možnosti brandingu

Potisk fotografií

Potisk fotografií

Ukazuje, že produkt může být vícebarevně potištěn s kvalitní pryskyřicovou povrchovou úpravou. Grafické návrhy log by měly mít vysoké rozlišení a 300 DPI. Můžete uploadovat soubory ve formátu .png, jpeg nebo .gif. Obrázky s nízkým rozlišením stažené z webových stránek neposkytují dobré výsledky. Naše ceny vždy zahrnují vícebarevný potisk na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů.Jak k nim dojde

Travel Cup
Pero
Zápisník
Dárková krabička