Vault
Vault Peněženka pro chytré telefony
Telefonní peněženka Vault je fantastický doplněk, který je navržen tak, aby vyhovoval nejnovějším modelům iPhone (od iPhone 12 dále). Vnější strana je vyrobena z na dotek příjemného materiálu z umělé kůže, který je připraven k označení vaším logem v úžasných detailech. Vault se snadno připevní k telefonu pomocí technologie rychlého magnetu. Kontaktujte nás ještě dnes ohledně cen, vzorků a časů doručení.

Dodací lhůta 6 dní. Za tuto dobu vám objednávku sestavíme, přizpůsobíme i dodáme!
Dostupné již od 10 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne úterý 28. května 2024

Barvy

Černá

Tan

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

Peněženka pro chytré telefony Sítotisk
Plocha určená pro potisk

Sítotisk:
48mm X 48mm

Potisk fotografií:
48mm X 48mm

Ražení:
48mm X 48mm

Sítotisk

Ukazuje, že na produktu je možné vytvořit logo pomocí techniky zvané sítotisk, což je nejběžnější metoda tisku na předměty. Naše ceny vždy zahrnují sítotisk v až 4 barvách, a to na všech plochách určených k potisku. Obrázek loga pro příslušné produkty je zapotřebí dodat ve vektorovém formátu, jako je .eps, .ai nebo .cdr. Písma je nutné převést na obrysy a všechny barvy by měly být jednobarevné, a ne tónované nebo stínované.

Potisk fotografií

Ukazuje, že produkt může být vícebarevně potištěn s kvalitní pryskyřicovou povrchovou úpravou. Grafické návrhy log by měly mít vysoké rozlišení a 300 DPI. Můžete uploadovat soubory ve formátu .png, jpeg nebo .gif. Obrázky s nízkým rozlišením stažené z webových stránek neposkytují dobré výsledky. Naše ceny vždy zahrnují vícebarevný potisk na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů.

Ražení

Ukazuje, že kožené části produktu mohou být ražené. Během procesu ražby je vaše logo permanentně vyraženo do povrchu kůže za pomoci kovové raznice v kombinaci s vysokou teplotou a tlakem. Při přípravě procesu ražby vyrobíme kovovou raznici, která je shodná s tvarem vašeho loga. Tento způsob trojrozměrného značkování dává vašemu logu nápaditý vzhled. Tato technika se ale nehodí pro loga s velkým množstvím jemných detailů, nebo pokud se má logo zobrazit v menším rozměru. Naše ceny vždy zahrnují ražbu na všechny vhodné plochy. Grafické návrhy log pro produkty s tímto symbolem je vhodné uploadovat ve vektorovém formátu jako .eps, ai, a .cdr. Písmo musí být změněno na obrysy a všechny barvy mají být "pevné", to znamená bez tónování a stínování.Detailní specifikace pro tisk
Stáhnout produktové informace (PDF)
Prohlédnout technický výkres

Funkce

  • Připevňuje se pomocí technologie magnetů

  • Vnější povrch z umělé kůže příjemné na dotek

  • Snadný přístup k důležitým kartám

  • Vhodné pro iPhone 12 a pozdější modely

  • Velká brandingová plocha pro prezentaci vašeho loga

Jak k nim dojde

Vaše peněženkové pouzdro na mobil
(V rostlinném sáčku)

Balené v průsvitných sáčcích vyrobených z rostlinného materiálu – biologicky rozložitelné a šetrnější k životnímu prostředí než igelitové sáčky.

Služby

Vault Nastavení Pro Vyražení Na Velkou Plochu

Nastavení Pro Vyražení Na Velkou Plochu

Vaše logo můžeme vyrazit na velkou plochu za dodatečný jednorázový poplatek. Zeptejte se nás na podrobnosti o značce a informace o ceně ještě dnes.

Rozměry a hmotnost

Délka: 99.5mm (3.9 palců)
Šířka: 65.5mm (2.6 palců)
Výška: 4.2mm (0.17 palců)
Váha: 31 gramů (1.1 uncí)