Twister
Bubble

Fidget Toys Bubble Nabídka

Antistresová hračka Bubble s praskajícími bublinami představuje zábavný a kreativní dárek pro vaše zákazníky, klienty a zaměstnance. Je k dispozici v široké škále barevných variant a na vyhrazený prostor pro značku můžeme pomocí sítotisku umístit vaše logo v přesném detailu. Bubble je skvělý způsob, jak zaměstnat vaše ruce, když sedíte u stolu nebo jste na cestách. Spojte se s námi ještě dnes ohledně cen, vzorků a možnosti expresního dodání.

Dodací lhůta 7 dní. Za tuto dobu vám objednávku sestavíme, přizpůsobíme i dodáme!
Dostupné již od 10 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne středa, 26. ledna 2022

Barvy

Černá

Pantone Reflexní modrá C

Pantone Červená 186 C

Bílá

Rainbow

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

Hračka Fidget Sítotisk
Plocha určená pro potisk

Sítotisk:
Přední strana: 105mm X 16mm

Laserové gravírování:
Přední strana: 100mm X 15mm
Sítotisk
1-4Barvy

Sítotisk

Ukazuje, že produkt může být upraven technikou, zvanou "sítotisk", základní metodou tisku na povrch předmětů. Naše ceny vždy zahrnují sítotisk v maximálně 4 barvách na všech vhodných plochách. Grafické návrhy log pro produkty s tímto symbolem je vhodné uploadovat ve vektorovém formátu jako je .eps, ai, nebo .cdr. Písmo musí být změněno na obrysy a všechny barvy mají být "pevné", to znamená bez tónování a stínování.

Laserové gravírování

Laserové gravírování

Ukazuje, že produkt může být gravírován laserem. Gravírování dodává stylový, velmi profesionální vzhled. Naše ceny vždy zahrnují gravírování na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů. Grafické návrhy log pro produkty s tímto symbolem je vhodné uploadovat ve vektorovém formátu jako .eps, ai, a .cdr. Písmo musí být změněno na obrysy a všechny barvy mají být "pevné", to znamená bez tónování a stínování.

Individuální pojmenování
Na jakoukoli věc z vaší objednávky můžeme udělat gravírování s jedinečným názvem nebo sériovým číslem. Tyto jedinečné údaje budou na produktu doprovázet vaše logo a váš slogan. Další informace


Stáhnout produktové informace (PDF)
Prohlédnout technický výkres

Funkce

  • Zábavný způsob, jak zaměstnat neklidné ruce

  • Fantastický stolní nástroj pro stimulaci vašich smyslů

  • Rozšířená značicí oblast, kam můžete umístit logo

  • Jednoduchý a oblíbený dárkový předmět

  • Odolný, přenosný a návykový

Jak k nim dojde

Vaše hračka Fidget
V rostlinném sáčku

Služby

Bubble Individuální pojmenování

Individuální pojmenování

Na jakoukoli věc z vaší objednávky můžeme udělat gravírování s jedinečným názvem nebo sériovým číslem. Tyto jedinečné údaje budou na produktu doprovázet vaše logo a váš slogan.

Rozměry a hmotnost

Délka: 113mm (4.45 palců)
Šířka: 113mm (4.45 palců)
Výška: 15mm (0.59 palců)
Váha: 53 gramů (1.87 uncí)