Adventure
Adventure Láhev na vodu

Láhve na vodu Adventure Nabídka

Láhev na vodu Adventure udrží vaše horké nápoje horké a studené nápoje studené díky vakuovému tělu s dvojitou stěnou vyrobenému z nerezové oceli třídy 304, která je známá svou odolností a dlouhou životností. Hlavní víčko lze otočit a odklopit, abyste mohli láhev snadno naplnit svým oblíbeným nápojem. Pítko je navíc chráněno praktickým otočným víčkem. Kontaktujte nás ohledně možností brandingu, cen a informací o dodání.

Dodací lhůta 9 dní. Za tuto dobu vám objednávku sestavíme, přizpůsobíme i dodáme!
Dostupné již od 25 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne středa, 21. června 2023

Velikosti


550ml

Barvy

Černá

Modrá

Zelená

Pantone Žlutá C

Pantone Oranžová 021 C

Pantone Červená 186 C

Pantone Rodamínová červená

Bílá

Stříbrná

Je možné hybridní použití barev. Zvolte 2 různé standardní barvy pro odlišné části.

Je možné hybridní použití barev. Zvolte 2 různé standardní barvy pro odlišné části. Další informace

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

Láhev na vodu Sítotisk
Plocha určená pro potisk

Sítotisk:
Area Side: 70mm X 110mm

Potisk fotografií:
Area Side: 70mm X 110mm

Laserové gravírování:
Area Side: 65mm X 100mm
Area Top: 80mm X 8mm
Sítotisk
1-3Barvy

Sítotisk

Ukazuje, že na produktu je možné vytvořit logo pomocí techniky zvané sítotisk, což je nejběžnější metoda tisku na předměty. Naše ceny vždy zahrnují sítotisk v až 3 barvách, a to na všech plochách určených k potisku. Obrázek loga pro příslušné produkty je zapotřebí dodat ve vektorovém formátu, jako je .eps, .ai nebo .cdr. Písma je nutné převést na obrysy a všechny barvy by měly být jednobarevné, a ne tónované nebo stínované.

Potisk fotografií

Potisk fotografií

Ukazuje, že produkt může být vícebarevně potištěn s kvalitní pryskyřicovou povrchovou úpravou. Grafické návrhy log by měly mít vysoké rozlišení a 300 DPI. Můžete uploadovat soubory ve formátu .png, jpeg nebo .gif. Obrázky s nízkým rozlišením stažené z webových stránek neposkytují dobré výsledky. Naše ceny vždy zahrnují vícebarevný potisk na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů.

Laserové gravírování

Laserové gravírování

Ukazuje, že produkt může být gravírován laserem. Gravírování dodává stylový, velmi profesionální vzhled. Naše ceny vždy zahrnují gravírování na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů. Grafické návrhy log pro produkty s tímto symbolem je vhodné uploadovat ve vektorovém formátu jako .eps, ai, a .cdr. Písmo musí být změněno na obrysy a všechny barvy mají být "pevné", to znamená bez tónování a stínování.

Individuální pojmenování

Individuální pojmenování

Gravírování vytváří zcela nesmazatelnou formu označení jména. Je ideální pro sportovní kluby a školy, protože zabraňuje případné záměně lahví na vodu nebo cestovních hrnků během tréninku či turnaje. Vaše logo a slogan na každém výrobku Drinkware bude doplněno o jméno.
Další informaceStáhnout produktové informace (PDF)
Detailní specifikace pro tisk
Prohlédnout technický výkres

Funkce

 • Vyrobeno z odolné nerezové oceli

 • Fantastická plocha na branding pro vaše logo, slogan a další

 • Zabezpečené víčko proti rozlití

 • Opakovaně použitelná a šetrná k životnímu prostředí

 • Velmi populární na akcích a konferencích

 • Ergonomický tvar

 • Neobsahuje BPA
  Adventure - Neobsahuje BPA
  • Vyrobeno z bezpečných a odolných materiálů
  • Žádné škodlivé chemikálie
  • Vyhovuje nápojovým normám
  • Certifikováno a testováno
  Používáme jen ty nejbezpečnější materiály. Výrobek je testovaný a obdržel certifikaci, že neobsahuje BPA.
  Flashbay Design Team

 • Vhodné pro mytí v myčce nádobí
  Adventure - Vhodné pro mytí v myčce nádobí
  Mnoho z našich modelů nádobí na nápoje lze mýt v myčce na nádobí. Vždy však doporučujeme ruční mytí výrobku, kdykoli je to možné. To doporučujeme kvůli 3 hlavním důvodům:
  1. V průběhu životnosti produktu může opakované mytí horkou vodou v myčce způsobit vyblednutí, odlupování nebo deformaci vytištěného loga.
  2. Opakované mytí horkou vodou v myčce může poškodit ochranné těsnění, které používáme u našich modelů nádobí.
  3. Ruční mytí zajišťuje důkladnější čištění.
  Poznámka: Na zhoršení vzhledu a/nebo výkonu nádobí způsobeného používáním myčky se nevztahuje záruka na produkt.
  Flashbay Design Team

Jak k nim dojde

Vaše lahev na vodu
(V rostlinném sáčku)

Balené v jednotlivých průsvitných sáčcích vyrobených z rostlinného materiálu – biologicky rozložitelné a šetrnější k životnímu prostředí než igelitové sáčky.

Kartonová krabice Kraft

Příslušenství

Adventure - Personalizované láhve na vodu Adventure - Personalizované láhve na vodu
Velký kartonový tubus s možností potisku
Náš kartonový tubus je fantastický a užitečný doplněk pro bezpečné uložení vašeho značkového propagačního produktu. Tubus je vyroben z prvotřídního kartonu vysoké hustoty, který z 60 % tvoří recyklované materiály. Víko i samotný tubus můžeme opatřit vaším logem, sloganem, webovou adresou a dalšími informacemi. 
Prohlédnout obrazovou galerii
Prohlédnout technický výkres
Detailní specifikace pro tisk

Služby

Adventure Individuální pojmenování

Individuální pojmenování

Gravírování vytváří zcela nesmazatelnou formu označení jména. Je ideální pro sportovní kluby a školy, protože zabraňuje případné záměně lahví na vodu nebo cestovních hrnků během tréninku či turnaje. Vaše logo a slogan na každém výrobku Drinkware bude doplněno o jméno.

Nedávná hodnocení Adventure

8. září 2022

5 Star Products & Customer Service

We received the mugs and bottles last week. Everything turned out great, they all look fantastic. I appreciate Flashbay helping me with this order and I hope to order more products soon. Cameron was great to work with and his communication was on point!
Emily Hardee
6. září 2022

Great Product and Salesman!

Alex was incredibly helpful in assisting us to get the product we wanted! He was very quick to respond to our questions and was very easy to communicate with throughout the process. Overall a pleasure to work with. Give the man a raise. We loved the product we received!
Pike International
23. srpna 2022

The Adventure Water Bottle

The stainless water bottles with our logo that we ordered from Flashbay were gorgeous. Our employees and customers love them. The quality was superb and Flashbay had a very quick turn around. We will definitely re-order the bottles and also look at their other products.
Cindy Lee, LYNC Logistics
22. srpna 2022

Great Experience

Our company reached out to Flashbay for custom water bottles for our employees. They had a very quick and timely response as well as a possible design for us when we received our response. We worked with Richard, he made sure our experience was a very positive one and painless. We were able to decide on a design and order within a week and had our bottles within 2 weeks. The company was very happy with how the bottles looked and would definitely reach out for other projects.
Hannah Reeves
19. srpna 2022

High Quality Service and Product

The service, communication, and efficiency of Conor (Sales Group Leader) was amazing. It was reassuring to know someone responsive and reliable was able to help us with our order. The bottle itself is great and was customized exactly the way that we wanted.
N. Kim
10. srpna 2022

Justin was very helpful in finding…

Justin was very helpful in finding options, quickly sending samples. When he realized we were not getting our needs met, he made sure to communicate new and available product that we could consider. We went with him. Shipping rates and prices of bottles are excellent.
Jamie Bartlett
10. srpna 2022

Very Satisfied

I was very pleased with the communication from the rep (Matt). He answered all questions in a timely and professional manner. The product shipped quickly and was exactly as pictured in the proof. We are very satisfied and will use them again for our next purchase.
James Watts
5. srpna 2022

Rachel was a great help and our order…

Rachel was a great help and our order was shipped super fast and came a day early then expected thanks so much for a great experience. crystal
Crystal Langreder
5/5 Trustpilot Hodnocení Všechna 924 hodnocení.

Rozměry a hmotnost

Výška: 235mm (9.3 palců)
Průměr: 74mm (2.9 palců)
Váha: 317 gramů (11.2 uncí)

Životní prostředí

RoHS Tento produkt je plně v souladu s evropskou směrnicí RoHS (Omezení užívání některých nebezpečných látek).