Motion
Motion USB kabel

USB rozbočovače a kabely Motion Nabídka

USB kabel Motion je na obou stranách vybaven rozšířenou plochou pro branding a je připravena na potištění vaším obrázkem, logem, sloganem, detaily události a dalšími prostřednictvím fototisku. Motion podporuje přenos dat a nabíjení a je kompatibilní se všemi hlavními zařízeními díky 4 různým konektorům, mezi které patří standardní USB konektor, Micro-USB, USB-C a adaptér Lightning. Kabely můžete lehce vysunovat a zasouvat tak, že současně přitáhnete oba konce kabelu.

Dodací lhůta 6 dní. Za tuto dobu vám objednávku sestavíme, přizpůsobíme i dodáme!
Dostupné již od 10 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne pátek, 16. prosince 2022

Barvy

Černá

Bílá

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

USB kabel Potisk fotografií
Plocha určená pro potisk

Potisk fotografií:
Φ28.5mm
Potisk fotografií

Potisk fotografií

Ukazuje, že produkt může být vícebarevně potištěn s kvalitní pryskyřicovou povrchovou úpravou. Grafické návrhy log by měly mít vysoké rozlišení a 300 DPI. Můžete uploadovat soubory ve formátu .png, jpeg nebo .gif. Obrázky s nízkým rozlišením stažené z webových stránek neposkytují dobré výsledky. Naše ceny vždy zahrnují vícebarevný potisk na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů.Stáhnout produktové informace (PDF)
Prohlédněte si, jak označili tento model svým logem jiní klienti!
Detailní specifikace pro tisk
Prohlédnout technický výkres

Funkce

  • Nabijte své zařízení

  • Přeneste data do chytrého telefonu

  • K dispozici jsou také možnosti konektorů pro Apple a Android

  • Tenký, robustní a přenosný design

Jak k nim dojde

Váš USB kabel
Uživatelská příručka
Kartonová krabice Kraft

Příslušenství

Motion - USB Kabel Logo
Magnetický čtverec
Magnetické čtvercové pouzdro je stylový způsob, jak ochránit propagační produkt, a současně nabízí další prostor pro prezentaci vašeho loga. Díky vložce z vytvarované pěnové hmoty se magnetické čtvercové pouzdro bezpečně uzavře pomocí dvou diskrétních magnetů.
Prohlédnout obrazovou galerii
Prohlédnout technický výkres
Oblast tisku

Nedávná hodnocení Motion

9. září 2022

I purchased the multi chargers for give…

I purchased the multi chargers for give aways at a trade show. Everyone ABSOLUTELY loved them!!! Marcus is great to work with. It seems like every time I need something I wait to last minute. Marcus always answers my emails right away and gets me through the approval process very quickly so I get my product before the shows or event I'm doing.
Nick Groya
10. června 2021

Very Happy with Purchases

I've gone through two separate purchases with Flashbay and really liked the products. They look good and work. And the prices have been great too. No complaints on my end and more orders will be forthcoming.
John Clark
22. října 2020

Tremendous product and service

Tremendous product and service! Highly recommend.
Adam
24. ledna 2020

Excellent Customer Service!

Our new chargers look great and Sophia gave me excellent customer service! I can't wait to see our new chargers at our next trade show!
Leslie Rierson
8. listopadu 2019

My experience with Flashbay was…

My experience with Flashbay was fantastic. The moment I requested a quote/sample, I was contacted by Rachel who was amazing. She sent me samples, came up with different proofs for products, and always responded promptly to any inquiries. Because of her top notch customer service, I plan to make Flashbay our only provider for promotional materials going forward. I can't say enough good things about my experience.
Brendan Keenan
13. září 2019

Really professional service. Use them!

Really professional service, great person who helped me ad sent me different quotes till I decided the one I wanted. I love the product (just received yesterday). I will use them several times from now!!!
William DP
4. září 2019

The communication was excellent!

The communication was excellent!! The communication and response times were outstanding. I will definitely use them again as my needs arise for promotional items.
Sonja Vega
2. dubna 2019

Customized charger sets were the favor for my husbands birthday party.

I bought customized charger sets as favors for my husbands birthday since he is a techy guy and likes everything tech. I had "connect with Joe on his birthday" put on the front and back of each one and was able to select the color of the imprint area. Not only were they a big hit, great quality, but the service was exceptional to develop them and delivery was promptly as promised. I would recommend Flashbay for any commerical or personal items.
Michelle Zweig
5/5 Trustpilot Hodnocení Všechna 897 hodnocení.

Rozměry a hmotnost

Délka: 104mm (4.1 palců)
Šířka: 43mm (1.7 palců)
Výška: 32mm (1.3 palců)
Váha: 35 gramů (1.2 uncí)

Životní prostředí

Veškeré plasty a hliník, které používáme k výrobě pouzder našich produktů, pocházejí ze 100% recyklovaných zdrojů.

RoHS Tento produkt je plně v souladu s evropskou směrnicí RoHS (Omezení užívání některých nebezpečných látek).