Motion
Motion USB kabel
USB kabel Motion je na obou stranách vybaven rozšířenou plochou pro branding a je připravena na potištění vaším obrázkem, logem, sloganem, detaily události a dalšími prostřednictvím fototisku. Motion podporuje přenos dat a nabíjení a je kompatibilní se všemi hlavními zařízeními díky 4 různým konektorům, mezi které patří standardní USB konektor, Micro-USB, USB-C a adaptér Lightning. Kabely můžete lehce vysunovat a zasouvat tak, že současně přitáhnete oba konce kabelu.

Dodací lhůta 6 dní. Za tuto dobu vám objednávku sestavíme, přizpůsobíme i dodáme!
Dostupné již od 10 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne úterý 23. července 2024

Barvy

Černá

Bílá

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

USB kabel Potisk fotografií
Plocha určená pro potisk

Potisk fotografií:
Φ28.5mm

Potisk fotografií

Ukazuje, že produkt může být vícebarevně potištěn s kvalitní pryskyřicovou povrchovou úpravou. Grafické návrhy log by měly mít vysoké rozlišení a 300 DPI. Můžete uploadovat soubory ve formátu .png, jpeg nebo .gif. Obrázky s nízkým rozlišením stažené z webových stránek neposkytují dobré výsledky. Naše ceny vždy zahrnují vícebarevný potisk na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů.Detailní specifikace pro tisk
Stáhnout produktové informace (PDF)
Prohlédněte si, jak označili tento model svým logem jiní klienti!
Prohlédnout technický výkres

Funkce

  • Nabijte své zařízení

  • Přeneste data do chytrého telefonu

  • K dispozici jsou také možnosti konektorů pro Apple a Android

  • Tenký, robustní a přenosný design

Jak k nim dojde

Váš USB kabel
Uživatelská příručka
Kartonová krabice Kraft

Příslušenství

Motion - USB Kabel Logo
Magnetický čtverec
Magnetické čtvercové pouzdro je stylový způsob, jak ochránit propagační produkt, a současně nabízí další prostor pro prezentaci vašeho loga. Díky vložce z vytvarované pěnové hmoty se magnetické čtvercové pouzdro bezpečně uzavře pomocí dvou diskrétních magnetů.
Prohlédnout obrazovou galerii
Prohlédnout technický výkres
Detailní specifikace pro tisk

Nedávná hodnocení Motion

11. září 2023

Very attentive service

Very attentive service, Alex followed up every step of the way to make sure we received our product and were happy with the final results. We ordered motion cables and phone stands, both of which are very functional and look great. Will definitely order from Flashbay again.
Kellie Hendry
17. srpna 2023

Super Happy!

Great product selection and as a smaller hotel the lower minimum quantities are appreciated. Jill was great to work with and helped me determine the best product for our budget, and she was patient in me getting the look just right. We're super happy with the results!
Jeff Witt
20. dubna 2023

Flashbay Motion USB Cable Review

I absolutely love my Motion USB Cables. They are a gem! Marcus was very professional, patient and precise. I look forward to ordering more products from Flashbay in the near future.
Kelly Redman
9. září 2022

I purchased the multi chargers for give…

I purchased the multi chargers for give aways at a trade show. Everyone ABSOLUTELY loved them!!! Marcus is great to work with. It seems like every time I need something I wait to last minute. Marcus always answers my emails right away and gets me through the approval process very quickly so I get my product before the shows or event I'm doing.
Nick Groya
10. června 2021

Very Happy with Purchases

I've gone through two separate purchases with Flashbay and really liked the products. They look good and work. And the prices have been great too. No complaints on my end and more orders will be forthcoming.
John Clark
5/5 Trustpilot Hodnocení Všechna 998 hodnocení.

Rozměry a hmotnost

Délka: 104mm (4.1 palců)
Šířka: 43mm (1.7 palců)
Výška: 32mm (1.3 palců)
Váha: 35 gramů (1.2 uncí)

Životní prostředí

RoHS Tento produkt je plně v souladu s evropskou směrnicí RoHS (Omezení užívání některých nebezpečných látek).