Služby Individuální pojmenování

Standardně budou vaše produkty obrandovány logem nebo obrázkem, které jste poskytli, a všechny položky v objednávce budou identické.

Pokud si přejete, aby byla každá položka jedinečná, pak naše služba 'Individuální pojmenování' za příplatek umožňuje, aby byla na každý předmět také laserem vyryta jedinečná informace, jako je název nebo odkaz podle vašeho výběru.

Tato další úroveň přizpůsobení na míru je obzvláště oblíbená mezi školami, univerzitami, fit centry a pracovišti, která oceňují, že je každá jednotka přizpůsobena tak, aby nedocházelo k záměnám.Jak začít?

Kontaktujte nás a informujte svého obchodního zástupce, že vás u konkrétního produktu zajímá naše ‘Individuální služba pojmenování’. Pošlete mu e-mailem váš obrázek loga a ukázkový název nebo odkaz, který chcete mít na produktu vyrytý. Určete podrobnosti písma – pokud máte nějaké na mysli.

Zašleme vám Virtuální důkaz, který ukazuje, jak by váš obrázek loga a ‘ukázkový název’ vypadal na produktu, jenž vás zajímá. Požádejte o tolik změn, kolik chcete, dokud nebudete spokojeni s celkovým designem obrázku a umístěním jednotlivých jmen.

Věděli jste, že si můžete nechat natisknout své logo a laserem vyrýt individuální název? Případně mohou být oba prvky vyryty laserem.

Chcete-li zadat objednávku, zašlete nám tabulku se seznamem jedinečných jmen/odkazů, které chcete u každého produktu. Pokud se liší svou délkou, můžeme vám zaslat další virtuální důkazy, abychom zkontrolovali, že jste spokojeni s formátováním krátkých i dlouhých jmen.