Corporate
Corporate Dárkový set

Dárkové sety Corporate Chci nabídku

Firemní dárková krabička obsahuje 4 produkty v jednom pečlivě vybraném propagačním produktu – USB flash disk v naší krabičce na magnet, cestovní pohár, bezdrátovou nabíječku a tašku. Každý z těchto produktů může být označen vaším logem, sloganem a dalšími, včetně horní části samotné dárkové krabičky. Některé modely v dárkové krabičce lze také nahradit jinou variantou. Kontaktujte nás ještě dnes ohledně cen, značky, dodacích lhůt a možností kombinací.
Dodací lhůta 10 dní. Za tuto dobu vám objednávku sestavíme, přizpůsobíme i dodáme!
Dostupné již od 10 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.


00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne pondělí 29. července 2024

Oblast potisku dárkové krabičky

Plocha určená pro potisk

Potisk fotografií:
Přední strana: 105mm X 102mm

Barvy dárkové krabičky

Černá

Možnosti brandingu

Potisk fotografií

Ukazuje, že produkt může být vícebarevně potištěn s kvalitní pryskyřicovou povrchovou úpravou. Grafické návrhy log by měly mít vysoké rozlišení a 300 DPI. Můžete uploadovat soubory ve formátu .png, jpeg nebo .gif. Obrázky s nízkým rozlišením stažené z webových stránek neposkytují dobré výsledky. Naše ceny vždy zahrnují vícebarevný potisk na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů.Jak k nim dojde

Travel Cup
USB flash disk
Bezdrátová nabíječka
Nákupní taška
Dárková krabička