Rest
Rest Držák na telefon
Stojan na telefon Rest je šikovný dárek, který budete používat každý den. Rest je kompatibilní se všemi známými chytrými telefony a je navržen tak, aby váš telefon držel v optimálním úhlu pro sledování videí nebo filmů. Na rozšířenou brandingovou plochu můžete vytisknout logo, slogan nebo další. Kontaktujte nás ještě dnes ohledně cen a vzorků.

Dodací lhůta 6 dní. Za tuto dobu vám objednávku sestavíme, přizpůsobíme i dodáme!
Dostupné již od 10 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne úterý 28. května 2024

Barvy

Černá

Pantone Reflexní modrá C

Pantone Červená 186 C

Bílá

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

Držák na telefon Sítotisk
Plocha určená pro potisk

Sítotisk:
65mm X 28mm

Potisk fotografií:
65mm X 28mm

Sítotisk

Ukazuje, že na produktu je možné vytvořit logo pomocí techniky zvané sítotisk, což je nejběžnější metoda tisku na předměty. Naše ceny vždy zahrnují sítotisk v až 4 barvách, a to na všech plochách určených k potisku. Obrázek loga pro příslušné produkty je zapotřebí dodat ve vektorovém formátu, jako je .eps, .ai nebo .cdr. Písma je nutné převést na obrysy a všechny barvy by měly být jednobarevné, a ne tónované nebo stínované.

Potisk fotografií

Ukazuje, že produkt může být vícebarevně potištěn s kvalitní pryskyřicovou povrchovou úpravou. Grafické návrhy log by měly mít vysoké rozlišení a 300 DPI. Můžete uploadovat soubory ve formátu .png, jpeg nebo .gif. Obrázky s nízkým rozlišením stažené z webových stránek neposkytují dobré výsledky. Naše ceny vždy zahrnují vícebarevný potisk na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů.Detailní specifikace pro tisk
Stáhnout produktové informace (PDF)
Prohlédněte si, jak označili tento model svým logem jiní klienti!
Prohlédnout technický výkres

Funkce

  • Chytrý kompaktní design

  • Univerzální design. Vhodné pro všechny známé telefony a tablety.

  • Dvě brandingové oblasti pro vaše logo a více

  • Odolný design pro každodenní použití

Jak k nim dojde

Your Phone Stand
(V rostlinném sáčku)

Balené v průsvitných sáčcích vyrobených z rostlinného materiálu – biologicky rozložitelné a šetrnější k životnímu prostředí než igelitové sáčky.

Rozměry a hmotnost

Délka: 133mm (5.2 palců)
Šířka: 5mm (0.2 palců)
Výška: 40mm (1.6 palců)
Váha: 17.5 gramů (0.62 uncí)

Nedávná hodnocení Rest

14. února 2023

Phone Rests +++

Phone rests are a perfect quick grab give-away! The logo jumps out & iPad fits as well. Thanks for the excellent customer service & quick turnaround.
STUART NELSON
5. února 2021

Olivia was super great with us

Olivia was super great with us! She was so helpful and attentive and got everything set for us super quickly. We had a fabulous experience and will definitely call Olivia for our future needs!
Office Manager
5/5 Trustpilot Hodnocení Všechna 988 hodnocení.