Twister

O násProč si objednat od Flashbay?

flashbay logo
Some competitors  
Rychlost dodání Zaručujeme 6-ti denní dodací lhůtu* pro všechny modely, kapacitu USB disku, barvu, způsob tisku či množství*. 2 - 6 týdnů, možná rychlejší pro zboží, které je součástí užší nabídky. Společnost využívá pro výrobu třetí stranu, čímž nemůže výsledný efekt nijak kontrolovat
Kdo vaše USB disky? Flashbay je plnohodnotným vlastníkem továrny, která je navržena a věnována výrobě USB disků Společnost působí jako prostředník - vaše objednávka je vložena do rukou třetí straně a to čínské továrně.
Použitý čip Používáme vždy paměťové čipy jakosti A od výrobců jako Samsung, Hynix, Intel a Micron. Stejné používají společnosti Apple a Sony. Čipy, které nesplňují jakost značkových produktů. Bohužel, toto se stává běžnou praxí u mnoha zahraničních továren.
Výkon USB disku Rychlé čtení a zapisování jakosti A u disků NAND a vysoká kvalita SMI čip. Velmi pomalá rychlost čtení a zápisu neodpovídající standardu a použití neznačkových čipů.
Kontrola kvality 20-ti bodová ISO kontrola kvality každého námi vyrobeného USB disku. Nízký standard, nepravidelná nebo žádná kontrola
Kvalita tisku  Tým kvalifikovaných pracovníků zaručuje vynikající kvalitu tisku používáním kvalitních tiskařských barev a strojů. Nepřesné použití barevných odstínů, proměnlivost loga kus od kusu a nekvalitní tisk, který se brzy poškrábe.
Postup při vrácení zboží Vyzvedneme bezplatně a okamžitě, ať se nacházíte kdekoli. Pokud se nám to nezdaří, okamžitě vše napravíme - 100% spokojenost zaručena. Společnost nemůže vrátit třetí straně produkty, se kterým nejste spokojeni, což značně omezuje možnosti záručního servisu
Vzorečky Doručení nefunkčních vzorečků všech našich produktů* do druhého dne s ukázkou všech základních barev. Velmi omezená škála vzorků v limitovaných barvách. Buďte si vědomi, že bez možnosti prohlédnutí vzorků, nemusí být barva a vzhled objednaného produktu dle vašeho očekávání.
Minimální odběr Pouze 10 kusů. Nenutíme vás k objednávkám větším než sami potřebujete a podporujeme malé zkušební objednávky. Obvykle 100 - 250 kusů je podmínka pro minimální objednávku.
Akreditace a certifikáty RoHS certifikáty na všech produktech. Naše společnost je certifikována s ISO 9001:2015, ISO14000 a FFC. Společnost hrající roli prostředníka se nemůže zaručit za čínskou továrnu. Je možné, že předložené certifikáty zastupují zcela jiný produkt.
Produkty Navrženy a vytvořeny evropskými a americkými návrháři, aby zaručily maximální propagační efekt. Model často porušuje autorská práva značkových produktů a je, ve své podstatě, v Evropě a Spojených Státech, nelegální. Konkurenční společnost nakupující od čínského výrobce tento fakt ignoruje.
Záruka 10 let 1 rok - zákonné minimum.
Na míru vyrobené barva plášte USB disku Nabízíme se standardní 6-ti denní dodací lhůtou, již od 250 kusů. Buďto neuskutečnitelné nebo pouze při vysokém počtu objednaných kusů s dlouhým termínem dodání.
V pozadí 1 milión prodaných USB disků za měsíc, zastoupení na 3 světadílech, 500 zaměstnanců, 10 let zkušeností Vystavujete se riziku ztráty reputace v důsledku spojení loga vaší společnosti s nekvalitním produktem.
* Flashbay zaručuje dodání do 6-ti pracovních dnů od oficiálního potvrzení objednávky (až po doručení na místo určení). Tato doba počíná běžet od písemného souhlasu se všemi informacemi v objednávce (virtuálním náhledem, dodací adresou), potvrzením o platbě (pokud nemáte předem domluvenu platbu na fakturu). Pokud máte  zájem o přednahrání dat na Vámi objednaném USB disku, musí být data nejprve doručena, aby mohla začít 6-ti denní dodací lhůta.