Twister
Fungujeme beze změn. Náš tým prodeje i továrna jsou připraveny vám pomoci.

FAQJak používat USB flash paměť?

Jednoduše připojte USB flash paměť do USB vstupu počítače nebo jiného zařízení, vybaveného USB. Pokud má paměť světélko (LED), bude blikat na znamení funkčnosti.

Počítač rozezná nové paměťové zařízení a dostanete možnost jej otevřít (nebo spustit soubory na něm). Zvolte možnost 'otevřít' nebo 'prozkoumat' nový disk.

Pokud máte operační systém Microsoft Windows, můžete nový disk vidět i kliknutím na 'Můj počítač' v menu 'Start', kde je uveden seznam všech disků počítače, včetně flash pamětí. Dvojitým kliknutím na flash disk jej otevřete.

Přetáhněte soubory (drag), které chcete zkopírovat do flash paměti do složky, která se objeví na obrazovce. Tyto soubory jsou nyní přeneseny do USB flash paměti (většinou okamžitě, u velkých souborů to může chviličku trvat).

Flash paměť můžete odpojit kdykoli, pokud se právě do ní nezapisuje nebo z ní nečte. Ubezpečte se že nebliká LED, pokud ji zařízení má.

Pokud chcete přenést soubory nahrané do USB flash paměti na jiný počítač, vyhledejte je jak popsáno výše a přetáhněte na požadované místo v paměti druhého počítače.