Twister

FAQJsou všechny USB flash paměti vytvořeny stejně?

Trh je zaplněn USB flash paměťmi nejrůznější kvality. Některé jsou vynikající, nicméně mohou být nevhodné k účelu uchování dat. Pokud zvažujete nákup velkého množství USB flash pamětí k reklamním účelům, je základem kvalitní produkt, který rozšíří image značky. Ve snaze o co nejnižší ceny se mnoho velkoprodejců setkává s dodavateli zboží nepřijatelně nízké úrovně kvality.

Vyslali jsme Henryho Jacksena (vedoucího oddělení kontroly jakosti továrny Flashbay ) na průzkum trhu a konkurence. "Výsledky byly většinou poměrně znepokojivé," řekl Jacksen. "Ze stovek testovaných modelů jsme si pro srovnání a ilustraci úskalí zvolili jeden." Níže uvedená zpráva srovnává náš standardní USB klíč Classic s běžnou kopií. Jacksen dodává, že, "Hodně distributorů firemních dárků kupuje kopie přímo od bezohledných výrobců v Číně, pro které kvalita není důležitá."

Kvalita paměťového čipu (vevnitř USB flash paměti)

NAND čip je součástka, která tvoří jádro flash paměti. Paměti mají různé rychlosti čtení a zápisu a různé datové kapacity. Ve Flashbay používáme nové, prvotřídní paměti do všech produktů. Bohužel se stále méně dodavatelů firemních dárků, kteří vystupují jako zprostředkovatelé, zajímá o to, co jejich USB flash paměti obsahují. Výsledkem je nekvalitní paměť: nečistá a levná, přitažlivá pro výrobce bez skrupulí. Flashbay je výrobcem vlastních USB flash pamětí, takže můžeme přísně kontrolovat všechny součásti, používané pro naše produkty (další informace o naší továrně).
FlashbayKonkurent

Kovové nebo plastové ouško pro připojení

Je důležité, aby připojovací ouško na konci USB flash paměti bylo kovové, pokud jej hodláte připojit ke svazku klíčů. Plastová ouška mají sklon se časem zlomit, což může mít za následek ztrátu USB paměti.
FlashbayKonkurent

Připojení desky plošného spoje

Deska plošného spoje je zelená destička, kterou můžete vidět ve většině elektronických zařízení. Montujeme je stabilně se 4 úchyty, které je drží v přesné poloze. Nejhorší výrobci je vlepují (ano, na spodním obrázku je horké lepidlo z pistole!). Jakmile se flash paměť zahřeje, lepidlo ztrácí pevnost a plošný spoj se uvolňuje.
FlashbayKonkurent

Pasování víčka

Tělo USB klíče Classic (od Flashbay) má dva malé výstupky, do nichž se zacvakne víčko tak, aby drželo na svém místě. Mnoho konkurenčních modelů má volné nebo špatně pasující víčka.
FlashbayKonkurent

Kvalita tisku

Namáhání povrchu USB flash paměti je značné, ale Flashbay dělá maximum pro trvanlivost naneseného loga. Pokud se tiskne na kov, jsou pouzdra potištěna před montáží produktu, aby bylo možné je předem vypálit. Tak se obrázek stane tvrdým a trvanlivým. Dodržujeme přísné postupy kontroly kvality, abychom zabezpečili, že každé logo, které natiskneme, je zobrazeno správně. Horní obrázek ukazuje výsledek po standardním testu na poškrábání. Tisk konkurenta se odlupuje, zatímco ten od Flashbay zůstává nepoškozen.
FlashbayKonkurent

Kvalita vnějšího hliníkového pouzdra

Používáme vysoce kvalitní eloxovanou hliníkovou slitinu se speciální úpravou proti otiskům prstů (snadno čistitelnou), která má tvrzený povrch, odolný proti škrábancům. Napodobitelé používají mnohem levnější, nečistý a neošetřený hliník; rozdíl u přímého srovnání je markantní.
FlashbayKonkurent

Tloušťka USB flash paměti

Nikomu se nelíbí tlusté USB flash paměti. Tloušťka USB flash paměti souvisí s její přitažlivostí; několik milimetrů může rozhodnout. Náš klíč je o 1 mm tenčí v nejširší části, a celkově značně štíhlejší.
FlashbayKonkurent

Certifikovaná shoda s RoHS

Směrnice RoHS se týká "omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních". Flashbay se touto směrnicí EU striktně řídí a může předložit certifikáty, které to na základě podstoupených testů potvrzují. Doporučujeme se vyhýbat dodavatelům bez certifikátu od zkušebního orgánu RoHS, protože ani oni sami často nevědí, že jejich produkty nároky RoHS nesplňují. Komponenty, které nejsou ve shodě s RoHS, jsou lacinější než ty, které jsou ve shodě, proto se udržují na trhu.Zobrazit certifikát pro tento model

FlashbayKonkurent

Flashbay klade důraz na dodržování kvalitativních norem v souladu s normou ISO 9001:2000. Dodáváme kvalitní USB flash paměti největším (i nejmenším) firmám na světě, které se k nám znovu a znovu vrací pro další objednávky. Pokud máte zájem o nabídku, kontaktujte nás.