Twister
Fungujeme beze změn. Náš tým prodeje i továrna jsou připraveny vám pomoci.

FAQO flash discích On The Go (OTG)

Některé naše modely nabízejí konektory Dual USB. Tyto modely jsou často označovány jako flash disky "On The Go". Na jednom konci je vždy standardní USB konektor plné velikosti označovaný jako "Type-A". Na druhém konci může být konektor Type-C nebo Micro-B.

OTG Reklamní Flash Disk Zařízení Type-C
Konektor Type-C je kompatibilní s jakýmkoliv zařízením, které má port USB Type-C včetně nejnovějších notebooků Apple MacBook Pro, notebooků HP Spectre, smartphonu Samsung Galaxy S8, smartphonu Google Pixel a mnoha dalších. Seznam zařízení kompatibilních s Type-C by se měl v následujících letech rychle rozrůst.

USB-C Potisk Flash Disků Zařízení Micro-USB
Konektor Micro-B je je kompatibilní s jakýmkoliv zařízením On The Go vybaveným portem Micro-B USB, což je řada modelů smartphonů, tabletů a digitálních fotoaparátů.

microUSB Reklamní USB Výhody flash disků On The Go
Flash disky On The Go kombinují dva USB konektory v jednom modelu. Mezi výhody tohoto řešení patří:
  • Úložiště navíc pro váš tablet nebo smartphone. Stačí připojit flash disk a přenést na něj soubory.
  • Funguje také jako flash disk pro váš notebook či počítač přes konektor Type-A.
  • Přenášejte rychle soubory mezi zařízeními Type-A a  Type-C nebo Micro-B přes duální koncovky konektoru.
  • Také můžete přenášet soubory z vašeho zařízení Micro-B nebo Type-C na zařízení Type-A.
Flash disky On The Go jsou vysoce moderní cestou k propagaci vaší organizace. Pohodlí duálních konektorů je zárukou, že zákazníci a klienti budou používat flash disky s vaším logem po mnoho let.

Při objednávání této položky zvažte rozdělení objednávky mezi více typů konektorů. Například pokud chcete 500 disků Lynx, objednejte 250 s konektorem Type-C a 250 s konektorem Micro-B. Na události se můžete zeptat příjemce, jaký typ konektoru by si přáli v závislosti na mobilním zařízení, které používají.