Twister

O násNěkolik nápadů pro použití USB pamětí

Perfektní firemní dárek:

Přenosná paměťová zařízení jsou funkčním dárkem, který klient využije v každodenním životě. Vaše kontaktní údaje uvedené na zadní straně produktu zajistí, že na vás klient neztratí kontakt. Tyto USB disky s hladkým hliníkovým pouzdrem a elegantním gravírováním nemůžou jednoduše zradit.

"Flashbay nabídl konkurenční ceny a nesrovnatelně vysokou kvalitu služeb. Rychlí a přátelští - Flashbay, mohu jen doporučit každé společnosti, které hledá spolehlivého dodavatele." Martin Puntigam – Credit Suisse.

Ideální pro konference:

Nabídněte data pro vaši konferenci a prezentujte se těmito "na míru šitými" USB disky. Vše jsme schopni předem nahrát. Zeptejte se nás na funkci "autorun," která umožňuje automatické otevření prezentace při zasunutí klíče do USB portu. Pokud se konference koná ve spolupráci s jinou společností, může vám pomoci fakt, že jsme schopni natisknou loga obou partnerů na každou stranu vámi vybraného USB disku.

"Všichni účastníci konference byli ohromeni těmito chytrými dárky. Stále vidím, že i o 6 měsíců později jsou USB disky stále používány a připomínají jim naši úspěšnou akci." Peter Parsons - Thales Group.

Skvělé pro školy a univerzity:

Rozdávejte USB disky s logem školy či univerzity s před nahranými skripty či poznámkami vašim studenům a personálu. Umožněte studentům zálohovat důležité práce jak ve škole tak doma.

"Ve flashbay.com jsou úžasní. Velice efektivně zpracovali mé požadavky a v extrémně rychlé době vyřídili mou objednávku."  Stewart McTavis – Cambridge University Entrepreneurs

Chci nabídku
USB flash drive corporate gift