Twister
Fungujeme beze změn. Náš tým prodeje i továrna jsou připraveny vám pomoci.
Nova
Nova - Neobsahuje BPA
  • Vyrobeno z bezpečných a odolných materiálů
  • Žádné škodlivé chemikálie
  • Vyhovuje nápojovým normám
  • Certifikováno a testováno
Používáme jen ty nejbezpečnější materiály. Výrobek je testovaný a obdržel certifikaci, že neobsahuje BPA.
Flashbay Design Team

Láhve na vodu Nova Nabídka

Naše lahev na vodu Nova poslouží jako fantastický dárek na konferencích i jiných událostech. Má bezpečný šroubovací uzávěr, skvělou brandingovou plochu pro vaše logo a je možné v ní nosit studené i horké pití. 

Dodací lhůta 10 dní. Za tuto dobu vám objednávku sestavíme, přizpůsobíme i dodáme!
Dostupné již od 10 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne čtvrtek, 20. května 2021

Velikosti


260ml

500ml

750ml

Barvy

Černá

Bílá

Stříbrná

Hodnoty Pantone Láhev na vodu

Nebo můžeme lahev na vodu potisknout barvou sladěnou pomocí systému Pantone, na výběr máte z více než 500 variant. Další informace

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

Láhev na vodu Sítotisk
Plocha určená pro potisk
Nova 750
Sítotisk:
Area Side: 110mm X 85mm
Laserové gravírování:
Area Side: 100mm X 85mm
Nova 500
Sítotisk:
Area Side: 80mm X 80mm
Laserové gravírování:
Area Side: 70mm X 80mm
Nova 260
Sítotisk:
Area Side: 55mm X 55mm
Laserové gravírování:
Area Side: 50mm X 80mm
Sítotisk
1-3Barvy

Sítotisk

Ukazuje, že produkt může být upraven technikou, zvanou "sítotisk", základní metodou tisku na povrch předmětů. Naše ceny vždy zahrnují sítotisk v maximálně 4 barvách na všech vhodných plochách. Grafické návrhy log pro produkty s tímto symbolem je vhodné uploadovat ve vektorovém formátu jako je .eps, ai, nebo .cdr. Písmo musí být změněno na obrysy a všechny barvy mají být "pevné", to znamená bez tónování a stínování.

Laserové gravírování

Laserové gravírování

Ukazuje, že produkt může být gravírován laserem. Gravírování dodává stylový, velmi profesionální vzhled. Naše ceny vždy zahrnují gravírování na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů. Grafické návrhy log pro produkty s tímto symbolem je vhodné uploadovat ve vektorovém formátu jako .eps, ai, a .cdr. Písmo musí být změněno na obrysy a všechny barvy mají být "pevné", to znamená bez tónování a stínování.Stáhnout produktové informace (PDF)
Prohlédněte si, jak označili tento model svým logem jiní klienti!
Prohlédnout technický výkres

Funkce

  • Fantastická plocha na branding pro vaše logo, slogan a další

  • Zabezpečené víčko proti rozlití

  • Opakovaně použitelná a šetrná k životnímu prostředí

  • Velmi populární na akcích a konferencích

Jak k nim dojde

Vaše lahev na vodu
(V rostlinném sáčku)

Balené v jednotlivých průsvitných sáčcích vyrobených z rostlinného materiálu – biologicky rozložitelné a šetrnější k životnímu prostředí než igelitové sáčky.

Kartonová krabice Kraft

Služby

Nova Lahev na vodu v barvě podle technologie Pantone®

Lahev na vodu v barvě podle technologie Pantone®

Prostřednictvím naší služby Pantone® dokážeme barevně sladit tělo lahve na vodu, aby barvy odpovídaly přesně vaší značce. K dispozici pro objednávky od 500 kusů.
Nova Individuální pojmenování

Individuální pojmenování

Na jakoukoli věc z vaší objednávky můžeme udělat gravírování s jedinečným názvem nebo sériovým číslem. Tyto jedinečné údaje budou na produktu doprovázet vaše logo a váš slogan. Naši službu individuálních názvů si oblíbili se zejména studenti a vysoké školy.

Příslušenství

Nova - Personalizované láhve na vodu
Velký kartonový tubus s možností potisku
Naše Cardboard Tube je fantastické příslušenství s přidanou hodnotou, které bezpečně udrží vaši láhev na vodu Branded Water Bottle uvnitř. Cardboard Tube je dodáván v malém, středním nebo velkém provedení a je vyroben z prvotřídní lepenky s vysokou hustotou, která pochází ze 60 % recyklovaných materiálů. Víko i samotnou trubici můžeme opatřit vaším logem, sloganem, adresou webových stránek a dalšími.

Prohlédnout technický výkres
Oblast tisku
Nova - Láhve na vodu se značkou
Collar & Carabiner
Naše příslušenství Collar & Carabiner (límec a karabina) je pohodlný doplněk, který můžete přetáhnout přes uzávěr své láhve na vodu. Elastický gumový límec se pevně připevní k vaší láhvi s vodou, zatímco klip Carabiner je vybaven pružinovou sponou, jež můžete buď připevnit k batohu nebo za ní lahev držet při nošení v ruce.

Prohlédnout technický výkres
Nova - Láhve na vodu s potiskem Nova - Láhve na vodu s potiskem
Sportovní uzávěr
Příslušenství Sportovní uzávěr je navrženo pro snadný přístup k pití, když jste na cestách. Jednoduše pohybujte pop-top špuntem nahoru a dolů, abyste otevřeli a bezpečně uzavřeli hubici na pití. Sportovní uzávěr bezpečně pasuje na lahve Nova 260 ml a Nova 500 ml.

Prohlédnout technický výkres

Rozměry a hmotnost

Nova 750
Výška: 305mm (12.01 palců)
Průměr: 80mm (3.15 palců)
Váha: 443 gramů (15.63 uncí)

Nova 500
Výška: 257mm (10.12 palců)
Průměr: 71.5mm (2.81 palců)
Váha: 310 gramů (10.93 uncí)

Nova 260
Výška: 200mm (7.87 palců)
Průměr: 66mm (2.6 palců)
Váha: 226 gramů (7.97 uncí)

Životní prostředí

RoHS Tento produkt je plně v souladu s evropskou směrnicí RoHS (Omezení užívání některých nebezpečných látek).

Nedávná hodnocení Nova

4. května 2021

Very good customer service from the…

Very good customer service from the beginning of the process to the end. My personalized products arrived nicely packed and labeled with each name in my list. Thank you for not making me go through and unpack all the items to figure out what name was on them. Great value for the cost. I would definitely order again.
Michelle James
31. března 2021

Excellent customer service and product

Excellent customer service and a terrific product. Conor was easy to work with and helped me find the right items to work in our budget.
Danville Girls Chorus
17. března 2021

Everything was great

Everything was great. They helped with the design, produced a quality product and shipped it quickly. They were also very invested on the back end in making sure I was pleased with the custom product. Customer service really does go a long way when you can actually find it now a days, and Flashbay was definitely great about it.
Matt Dowd
31. srpna 2020

Excellent, high-quality, friendly and timely.

From initial discussions about design options to delivering of the final product, I have found Flashbay services as excellent. Responses to questions were insightful, final designs were awesome, processing order was easy, and the delivery was timely. 5-star and highly recommended.
OMNI Self-care
14. srpna 2020

Great Customer Service and Products!

I worked with Conor Kennedy to get just the right water bottle for our company. He was very informative and made sure I had samples before making a choice. The final product came out great and I've already suggested Flashbay to other Executive Assistants that I know. During these crazy times, it's nice to know that you don't have to have a minimum order of 100 or more. Great company and fast delivery! I look forward to working with Conor again in the future!
Michelle Arlequeeuw
13. srpna 2020

We ordered some masks and water bottles…

We ordered some masks and water bottles as always, we are completely satisfy with the products received, good quality as always. Very satisfy with Marcus service, patience and willingness to work in a quick manner our requests. My person to go when merchandise is needed in my company!!!!
Roxanna
11. března 2020

Had such an amazing experience working…

Had such an amazing experience working with Rachel Gutierrez. Rachel was extremely patient when I'd change the design or ask for additional proof's and I'm so glad she was because the water bottles I ordered turned out great! Thanks Rachel!
Megan Rasquin
3. března 2020

EXCELLENT JOB ALL THE WAY AROUND!

I am very impressed with the quality of the water bottles I ordered from Flashbay. I looked at several competitor's products before purchasing this competitively priced item. Both pre-sale and post sale followup was excellent. The items were shipped promptly and I will definitely be re-ordering once my stock has been distributed. HIGHLY RECOMMEND!
John Stunda
5/5 Trustpilot Hodnocení Všechna 802 hodnocení.