Twister

Brčka Straight Chci nabídku

Znovu použitelné kovové brčko Straight má vyhrazenou brandingovou oblast, kde může být laserem vyryto vaše logo v super jemných detailech. Každé brčko je připevněno ke kartonové podložce, což zajistí snadnou distribuci na vaší příští konferenci nebo akci. Také je k němu dodáván praktický čistič.

Dodací lhůta 10 dní. Za tuto dobu vám objednávku sestavíme, přizpůsobíme i dodáme!

Between Monday, 20 Jan 2020 and Monday, 03 Feb 2020, this product has an extended lead time. Please contact us for details.

Dostupné již od 10 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

Standardní výběr barev

Stříbrná

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

Brčka Laserové gravírování
Plocha určená pro potisk

Laserové gravírování:
Area Side: 85mm X 16mm
Laserové gravírování

Laserové gravírování

Ukazuje, že produkt může být gravírován laserem. Gravírování dodává stylový, velmi profesionální vzhled. Naše ceny vždy zahrnují gravírování na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů. Grafické návrhy log pro produkty s tímto symbolem je vhodné uploadovat ve vektorovém formátu jako .eps, ai, a .cdr. Písmo musí být změněno na obrysy a všechny barvy mají být "pevné", to znamená bez tónování a stínování.Stáhnout produktové informace (PDF)
Prohlédnout technický výkres

Funkce

  • Lehké a odolné

  • Používejte znovu a znovu

  • Elegantní a moderní design

  • Přátelské k životnímu prostředí

Jak k nim dojde

Vaše brčko
Čistič brčka
Kartonový obal

Rozměry a hmotnost

Délka: 6mm (0.24 palců)
Šířka: 6mm (0.24 palců)
Výška: 214mm (8.43 palců)
Váha: 11.6 gramů (0.41 uncí)

Životní prostředí