Twister

FAQZáruka společnosti Flashbay


Jak dlouhá je záruční lhůta?

Záruční doba je 10 let pro jednotky Flash a 2 roky pro všechny ostatní produkty (vyjma tašek a obličejových masek) ode dne zakoupení, jak je uvedeno na faktuře nebo účtence. Záruka se nevztahuje na obličejové masky. Záruka 10 let na jednotky Flash platí pro objednávky provedené po 10. srpnu 2009. Záruční doba na objednávky zadané před tímto datem je jeden rok.

Co kryje záruka?

Záruka nekryje opravu nebo výměnu produktů, poškozených nesprávným použitím, nehodou, prováděnými změnami, nevhodným fyzikálním nebo provozním prostředím a nesprávnou údržbou z vaší strany, ani škody způsobené produktem, za který společnost Flashbay Limited neručí.

Poskytuje společnost Flashbay Limited záruku na všechny své produkty?

Na všechny produkty, prezentované na stránkách Flashbay (www.flashbay.cz) poskytujeme záruku, že neobsahují závady materiálu ani zpracování .

V jakém případě záruka propadá?

Pro stanovení záruční lhůty je nutný doklad o datu nákupu nebo dodání. Záruka propadá, pokud bylo zařízení modifikováno, nesprávně použito, poškozeno při nehodě nebo nedbalostí, nebo pokud byly jakékoli části nesprávně instalovány či nahrazovány uživatelem.