FAQJak přidáváme vaše logo?

Metody nanášení loga, které používáme, jsou určené typem produktu a materiálem. Zde uvádíme stručný přehled jednotlivých metod, abychom ukázali, jakým způsobem lze prezentovat vaše logo a image firmy v tom nejlepším světle.

Ideální pro loga vytvořené z 1 až 4 oddělených barev


Sítotisk neboli serigrafie, dříve známá jako kresba na hedvábí, je technika tisku, která tradičně vytváří obraz s ostrými okraji za použití šablon a porézní tkaniny. Ve zkratce: síto je vytvořeno z porézní jemně tkané tkaniny, položené přes rám. Některé plochy síta jsou zakryty nepropustnou šablonou, která tvoří pozitiv tištěného obrazu (zbylé odkryté plochy jsou ty, kde se objeví barva). Když se tiskne vícebarevné logo, dělá se pro každou barvu nová šablona a jednotlivé barvy se tisknou postupně. Sítotisk je nejvhodnější pro loga s 1-4 barvami, která nemají stínování ani tónování.

Před tiskem jsou barvy namíchány tak, aby odpovídaly odstínům, uvedeným pomocí vzorníku Pantone® na virtuálním otisku ( Co je virtuální korekturní otisk?).

Flashbay vypaluje potištěné kovové komponenty před montáží produktu, aby se zabezpečila maximální trvanlivost tisku; sítotisk na plastové produkty se vyznačuje vynikající přilnavostí. Naše firma má vlastní sítotiskové oddělení, abychom měli jistotu, že vaše logo bude vytištěno zkušenými tiskaři v nejvyšší kvalitě.

Ideální pro loga/grafiky skládající se z mnoha různých barevAčkoli používáme vyspělé technologie, je tisk fotografií podobný standardnímu počítačovému tisku v tom, že loga mohou být reprodukována vícebarevně kombinací 4 barev známých jako CMYK v různých poměrech. Flashbay používá tuto techniku v kombinaci s vrstvou polyuretanové pryskyřice, která dává vašemu logu velmi trvanlivý povrch, odolný vůči poškrábání a nárazům. Fotografický tisk je nejlepší volbou pro loga s mnoha různými barvami nebo se stínováním nebo tónováním. Naše firma má vlastní oddělení pro tisk a pryskyřici, abychom měli jistotu, že vaše logo bude vytištěno zkušenými tiskaři v nejvyšší kvalitě.

Ideální pro loga vyžadující "pevné" vygravírované plochyLaserové gravírování dodává velmi přesný a čistý povrch. Máme stroje pro gravírování laserem o různé síle, vhodné na všechny materiály, od nerezové oceli po dřevo. Gravírování není barevný proces jako tisk - vaše logo je přeneseno na produkt "značkováním" produktu laserem. A jak pracuje laser? Laser je vyvinut k přenosu energie na povrch produktu způsobem, který proměňuje velké procento světelné energie na teplo. Oblast, kterou laser zasáhne, se vypaří a na produktu zůstane stopa. Použití počítače umožňuje přesně řídit polohu a pohyb laseru a tak dosáhnout žádaného efektu. Loga s ostrými, přesnými okraji bývají nejlepší. Naše firma má vlastní gravírovací oddělení, abychom měli jistotu, že vaše logo bude vytištěno zkušenými tiskaři v nejvyšší kvalitě.


Ražení: Ideální pro prezentaci jednoduchých log na kožených modelechRažba je označovací metoda, jejíž výsledkem je Vaše logo v úžasném 3D efektu, které je vtištěno do koženého pásku. Kovová "šablona" ve tvaru loga je přitlačena na povrch koženého pásku vysokým tlakem a teplotou.Když se šablona odstraní vtištěný obrys loga zůstane embosovaný v koženém pásku. Tato technika je velmi vhodná pro jednoduchá a relativně velká loga, které nemají vysoký stupeň malých detailů. Naši vysoce kvalifikovaní technici v ražbě zajistí, že vaše logo se zobrazí na koženém pásku USB  v nejvyšší možné úrovni.

Sítotisk

Ukazuje, že na produktu je možné vytvořit logo pomocí techniky zvané sítotisk, což je nejběžnější metoda tisku na předměty. Naše ceny vždy zahrnují sítotisk v až 4 barvách, a to na všech plochách určených k potisku. Obrázek loga pro příslušné produkty je zapotřebí dodat ve vektorovém formátu, jako je .eps, .ai nebo .cdr. Písma je nutné převést na obrysy a všechny barvy by měly být jednobarevné, a ne tónované nebo stínované.

Potisk fotografií

Ukazuje, že produkt může být vícebarevně potištěn s kvalitní pryskyřicovou povrchovou úpravou. Grafické návrhy log by měly mít vysoké rozlišení a 300 DPI. Můžete uploadovat soubory ve formátu .png, jpeg nebo .gif. Obrázky s nízkým rozlišením stažené z webových stránek neposkytují dobré výsledky. Naše ceny vždy zahrnují vícebarevný potisk na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů.

Laserové gravírování

Ukazuje, že produkt může být gravírován laserem. Gravírování dodává stylový, velmi profesionální vzhled. Naše ceny vždy zahrnují gravírování na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů. Grafické návrhy log pro produkty s tímto symbolem je vhodné uploadovat ve vektorovém formátu jako .eps, ai, a .cdr. Písmo musí být změněno na obrysy a všechny barvy mají být "pevné", to znamená bez tónování a stínování.

Ražení

Ukazuje, že kožené části produktu mohou být ražené. Během procesu ražby je vaše logo permanentně vyraženo do povrchu kůže za pomoci kovové raznice v kombinaci s vysokou teplotou a tlakem. Při přípravě procesu ražby vyrobíme kovovou raznici, která je shodná s tvarem vašeho loga. Tento způsob trojrozměrného značkování dává vašemu logu nápaditý vzhled. Tato technika se ale nehodí pro loga s velkým množstvím jemných detailů, nebo pokud se má logo zobrazit v menším rozměru. Naše ceny vždy zahrnují ražbu na všechny vhodné plochy. Grafické návrhy log pro produkty s tímto symbolem je vhodné uploadovat ve vektorovém formátu jako .eps, ai, a .cdr. Písmo musí být změněno na obrysy a všechny barvy mají být "pevné", to znamená bez tónování a stínování.