Nova Clear
Nova Clear Láhev na vodu
Lahev na vodu Nova Clear je vyrobena ze známého odolného plastového materiálu Tritan™, který je určen pro každodenní používání. Vyhrazený prostor pro značku je připraven pro umístění vašeho loga, sloganu a dalších údajů pomocí sítotisku. Skvělý nápad na zakázkový dárek, který bude možné používat po mnoho let. Požádejte ještě dnes o více informace ohledně možnosti umístění značky a expresního dodání.

Dodací lhůta 7 dní. Za tuto dobu vám objednávku sestavíme, přizpůsobíme i dodáme!
Dostupné již od 25 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne úterý 2. července 2024

Velikosti


400ml

650ml

Barvy

Průsvitná


Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

Láhev na vodu Sítotisk
Plocha určená pro potisk
Nova Clear 400
Sítotisk:
65mm X 50mm
Nova Clear 650
Sítotisk:
65mm X 100mm

Sítotisk

Ukazuje, že na produktu je možné vytvořit logo pomocí techniky zvané sítotisk, což je nejběžnější metoda tisku na předměty. Naše ceny vždy zahrnují sítotisk v až 3 barvách, a to na všech plochách určených k potisku. Obrázek loga pro příslušné produkty je zapotřebí dodat ve vektorovém formátu, jako je .eps, .ai nebo .cdr. Písma je nutné převést na obrysy a všechny barvy by měly být jednobarevné, a ne tónované nebo stínované.Detailní specifikace pro tisk
Stáhnout produktové informace (PDF)
Prohlédnout technický výkres

Funkce

 • Fantastická plocha na branding pro vaše logo, slogan a další

 • Zabezpečené víčko proti rozlití

 • Opakovaně použitelná a šetrná k životnímu prostředí

 • Velmi populární na akcích a konferencích

 • Ergonomický tvar

 • Vyrobena z odolného materiálu Tritan™

 • Neobsahuje BPA
  Nova Clear - Neobsahuje BPA
  • Vyrobeno z bezpečných a odolných materiálů
  • Žádné škodlivé chemikálie
  • Vyhovuje nápojovým normám
  • Certifikováno a testováno
  Používáme jen ty nejbezpečnější materiály. Výrobek je testovaný a obdržel certifikaci, že neobsahuje BPA.
  Flashbay Design Team

Jak k nim dojde

Vaše lahev na vodu
(V rostlinném sáčku)

Balené v průsvitných sáčcích vyrobených z rostlinného materiálu – biologicky rozložitelné a šetrnější k životnímu prostředí než igelitové sáčky.

Kartonová krabice Kraft

Příslušenství

Nova Clear - Personalizované láhve na vodu Nova Clear - Personalizované láhve na vodu
Velký kartonový tubus s možností potisku
Náš kartonový tubus je fantastický a užitečný doplněk pro bezpečné uložení vašeho značkového propagačního produktu. Tubus je vyroben z prvotřídního kartonu vysoké hustoty, který z 60 % tvoří recyklované materiály. Víko i samotný tubus můžeme opatřit vaším logem, sloganem, webovou adresou a dalšími informacemi. 
Prohlédnout obrazovou galerii
Prohlédnout technický výkres
Detailní specifikace pro tisk
Nova Clear - Láhve na vodu se značkou Nova Clear - Láhve na vodu se značkou
Collar & Carabiner
Naše příslušenství Collar & Carabiner (límec a karabina) je pohodlný doplněk, který můžete přetáhnout přes uzávěr své láhve na vodu. Elastický gumový límec se pevně připevní k vaší láhvi s vodou, zatímco klip Carabiner je vybaven pružinovou sponou, jež můžete buď připevnit k batohu nebo za ní lahev držet při nošení v ruce.
Prohlédnout obrazovou galerii
Prohlédnout technický výkres

Nedávná hodnocení Nova Clear

26. září 2023

10 out of 10!

Working with Flashbay and Marcus has always been a pleasure. The turn around times for the custom bottles my dept orders are generally quick, and they do a great job of making the ordering process super simple.
LEAD Scholars Program
15. června 2023

Satisfied customer

The best is speed of all your services. I like email communication, delivery time and product quality. It was my second purchase and absolutely not my last one.
Lukáš P.
20. dubna 2023

Brian was absolutely amazing

Brian was absolutely amazing. His attention to detail and customer support was beyond excellent. There was a lot to deal with delays from my board but he handled it like a champ and and the communication is the best I have ever experienced. Thank You!
SerToria Johnson
1. února 2023

The Value of Genuine Customer Service

Ellie Hoecker made our experience with Flashbay great! In looking for a water bottle for our employees, she provided us with a quote promptly, but more importantly, she took the time and initiative to look up our logo and provide a sample image with it imprinted on the bottle. That got my attention. When the pricing came back too high, I indicated what we were looking for and the price range. She again took the time to successfully identify a few products that may work well for us. Quite honestly, her customer service and tremendous, prompt communication held our attention over other companies and ultimately resulted in a sale. From quote to order to receipt, the process was seamless, and we greatly appreciate it!
Lisa Campbell
31. října 2022

Great sales person, excellent service!

The sales person, Max, was extremely responsive, listened well and offered us an excellent alternative that is actually much nicer than what we originally requested. The order came very quickly. The quality of the water bottles is superb. Printing is crisp and clear and the water bottles are well made. Could not be happier!
Elaine Walsh
5/5 Trustpilot Hodnocení Všechna 993 hodnocení.

Rozměry a hmotnost

Nova Clear 400
Výška: 200mm (7.9 palců)
Průměr: 66.5mm (2.6 palců)
Váha: 85 gramů (3 uncí)

Nova Clear 650
Výška: 260mm (10.2 palců)
Průměr: 70.5mm (2.8 palců)
Váha: 104 gramů (3.7 uncí)

Životní prostředí

RoHS Tento produkt je plně v souladu s evropskou směrnicí RoHS (Omezení užívání některých nebezpečných látek).