Twister
Fungujeme beze změn. Náš tým prodeje i továrna jsou připraveny vám pomoci.

Blog Wafer USB disk hvězdou švédské televizní stanice

Jsme hrdí, že Vám můžeme touto cestou představit USB ve tvaru platební karty, které je jedním z nejužších USB disků na světě s tloušťkou pouhých 2.2mm, které bylo prezentováno 26. září během ranního vysílání televizní stanice TV4.

Hip hopová skupina Näääk ze Stockholmu, spadající pod nahrávací studio Universal Music, získala pozornost díky tomu, že při živém přenosu oznámili vydání svého nového alba na Wafer USB disku. Tento krok je průkopnický a horkou novinkou na trhu - vidíme nový způsob, jak digitálně distribuovat hudbu na přenosných elegantních USB discích.

Prezentace Wafer USB disku na televizní stanici TV4, která má ve Švédsku více než 20 procentní sledovanost, dala další impuls pro rozšíření popularity produktu v hudebním průmyslu. Umělci a nahrávací společnosti oceňují možnost přizpůsobit velkou reklamní plochu na USB discích do živých barev, což je perfektní prvek k uvedení alba na trh.

Vydejte se ve stopách hudební skupiny Näääk a Universal Music a udejte tu správnou notu při Vaší další propagaci využitím Wafer USB od společnosti Flashbay.

wafer USB card

Wafer USB disk prezentovaný v ranní show švédské TV4

Video z ranní show TV4 o Wafer USB ve tvaru platební karty můžete sledovat na následujícím odkazu (Video z ranní show pořadu TV4).

Fredrik%20Strage%20tipsar%20om%20Michael%20Jackson,%20N%C3%A4%C3%A4%C3%A4k%20och%20Dead%20can%20dance

flashbay Author: David Anderton
Be first to leave a comment:
*
* Will never be shown
(if applicable)
Replies from Flashbay will be sent to you by email.
Po odeslání tohoto formuláře budou vaše údaje zpracovány v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů.