Twister
Fungujeme beze změn. Náš tým prodeje i továrna jsou připraveny vám pomoci.

Blog Je to jako zpátky do školy pro Vaši společnost s Focus USB.

S rozkvětem podnikání, je na čase se soustředit na nové způsoby jak propagovat Vaši společnost, školu nebo univerzitu. Náš zbrusu nový model Focus USB Flash Drive je perfektní právě pro tento účel se svým hladkým a kompaktním designem. Tento lehoučký a přenosný USB disk nemá víčko, ale jedinečný metalový obal, který plně chrání USB konektor.

Velké ouško na konci USB disku zjednodušuje přepravu a je jednoduše připojovatelný například ke klíčím nebo popruhu na krk, takže jej můžete bezpečně přeptavit kdekoliv. Tento elegantní a refinovaný plně metalový Flash disk může být laserově gravírován či potištěn síťotiskem s Vaším logem a zprávou na obou stranách - tímto způsobem by jste nechali Vaši společnost zvýraznit s elegantním stylem.

Pokud chcete mít náskok před konkurencí tento podzim, pak neváhejte zvolte tento zcela nový model Focus USB. Dostaňte okamžitou cenovou nabídku a určitě toho nebudete litovat!

focus_usb_back_to_school

flashbay Author: Monica Olsen
1 Comments | Leave yours 
Kerry Adams | 26 Dec, 2013
With USB drives getting cheaper, and having more GBs on them than ever before, it makes sense to send data on these little stubs. I think that companies should not only send publicity material on these, there's much much more. A glossy paper cataloque or brochure is expensive and can furnish only so much info (if you put in too much info then few people will read it but just put it away - "I'll look into it later"). But this will do it like a website: click away to acess the info you really want and leave the rest. And there's more too, like price lists, parts catalogues etc.
*
* Will never be shown
(if applicable)
Replies from Flashbay will be sent to you by email.
Po odeslání tohoto formuláře budou vaše údaje zpracovány v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů.