Twister
Ultra

Roušky Ultra Nabídka

Naše rouška Ultra zahrnuje brandingovou oblast určenou pro vaše logo a slogan. Se svými pružnými úchyty a jemným materiálem je rouška Ultra pohodlným a stylovým řešením tam, kde je doporučeno nebo vyžadováno si zakrývat obličej. Objednejte si ji pro svou firmu hromadně ještě dnes. Můžeme ji obrandovat a doručit přímo do vašeho sídla.

Dodací lhůta 7 pracovních dní
Dostupné již od 10 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne středa, 24. srpna 2022

Barvy

Černá

Bílá

Šedá 4C

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

Rouška Potisk fotografií
Plocha určená pro potisk

Potisk fotografií:
Přední strana: 120mm X 55mm
Potisk fotografií

Potisk fotografií

Ukazuje, že produkt může být vícebarevně potištěn s kvalitní pryskyřicovou povrchovou úpravou. Grafické návrhy log by měly mít vysoké rozlišení a 300 DPI. Můžete uploadovat soubory ve formátu .png, jpeg nebo .gif. Obrázky s nízkým rozlišením stažené z webových stránek neposkytují dobré výsledky. Naše ceny vždy zahrnují vícebarevný potisk na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů.Stáhnout produktové informace (PDF)
Prohlédněte si, jak označili tento model svým logem jiní klienti!
Detailní specifikace pro tisk
Prohlédnout technický výkres

Funkce

  • Oblast určená pro branding

  • Lehká a komfortní

  • Dvouvrstvá konstrukce

  • Navrženo pro každodenní použití

  • Flexibilní popruh pro snadné uchycení

  • Pratelná pro několikeré použití (60°C)

  • Vaše natištěné logo bude vypadat dobře i po 25 vypráních

  • Složení: 95% polyester, 5% spandex

Jak k nim dojde

Vaše rouška
Kartonová krabice Kraft

Příslušenství

Ultra - Značkové obličejové masky Ultra - Značkové obličejové masky
Rouška s magnetickým pouzdrem
Magnetické pouzdro zajistí, že vaše rouška zůstane v době, kdy ji nepoužíváte, čistá a neporušená. Má tenký design s bezpečným víkem, které se zavírá pomocí dvou malých magnetů. Samotné víko je možné pomocí sítotisku potisknout vaším logem, které bude zobrazeno do detailů. Skvělý nápad na příslušenství pro vaši další objednávku roušek s brandingem.

Prohlédnout technický výkres
Oblast tisku
Ultra - Značkové ochranné obličejové masky Ultra - Značkové ochranné obličejové masky
Potisknutelná krabice Eco
Potisknutelná krabice Eco je ekologické a robustní příslušenství pro prezentaci, které bylo vyrobeno z buničiny cukrové třtiny a recyklovaného kartonu. Víko má oblast vyhrazenou pro tisk značky a lze jej bezpečně otevřít i zavřít.

Prohlédnout technický výkres
Oblast tisku

Nedávná hodnocení Ultra

14. září 2021

Quick and easy!

Quick and easy!! The masks turned out great and the order was complete within a week. Very happy!
Tessa T
14. září 2021

Great Customer Service

Great Customer Service, will continue to buy from you. :)
Susana Joe
9. září 2021

Our employees love the masks and Mark…

Our employees love the masks and Mark provided excellent customer service.
Janine S
8. září 2021

70th Wedding Anniversary

I've never had the kind of sincere personal attention that Flashbay has provided to me for ensuring my satisfaction of a product purchase from any company that I can ever ever ever recall. Antonio was most gracious and patient throughout my "amateur" idea process; and the design team's responses to each draft were totally and efficiently amazing. My parents, as well as the entire family are beyond elated with the 70th Wedding Anniversary items!!!! "Words matter for sure, but people always remember how you make them feel." And we feel magnificent! Makes me want to order something else even though i don't need to... right now :-) Thank you Flashbay!
Debra Alexander
13. srpna 2021

Masks

Conor Kennedy from the first phone call I made just to ask questions, through the order process and the finish call after delivery, did a great job for us. Thank you
Krewe
5. srpna 2021

Flashbay went above and beyond in…

Flashbay went above and beyond in customer service for our modest order of 25 masks. So much so, we decided to order 25 more in a second style. The attention paid to our logo color match was exceptional. The masks perfectly match the company logo and the sizing of the artwork is spot on to our requirements. the masks are comfortable, durable, and have not faded with washing. The cords around the ears are light and you don't even realize they are there. We worked with OLIVIA. She made this experience worry-free. The masks arrived in the blink of an eye, from 3000 miles away! I look forward to working with Flashbay on future products to promote our business.
Jane Cartelli
28. června 2021

Great Experience!

Great experience, quick turnaround time, and quality products - my order turned out exactly how I envisioned! Highly recommend!
Amy H.
22. června 2021

Always fast and effective service

Always fast and effective service. One of the most efficient services we work with. Troy at Flashbay has never let us down.
D. Hall
4.9/5 Trustpilot Hodnocení Všechna 869 hodnocení.

Rozměry a hmotnost

Délka: 180mm (7.1 palců)
Šířka: 130mm (5.1 palců)
Výška: 2mm (0.08 palců)
Váha: 13 gramů (0.46 uncí)