Twister
Ultra

Roušky Ultra Nabídka

Naše rouška Ultra zahrnuje brandingovou oblast určenou pro vaše logo a slogan. Se svými pružnými úchyty a jemným materiálem je rouška Ultra pohodlným a stylovým řešením tam, kde je doporučeno nebo vyžadováno si zakrývat obličej. Objednejte si ji pro svou firmu hromadně ještě dnes. Můžeme ji obrandovat a doručit přímo do vašeho sídla.

Dodací lhůta 7 pracovních dní
Dostupné již od 10 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne středa, 26. ledna 2022

Barvy

Černá

Bílá

Šedá 4C

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

Rouška Potisk fotografií
Plocha určená pro potisk

Potisk fotografií:
Přední strana: 120mm X 55mm
Potisk fotografií

Potisk fotografií

Ukazuje, že produkt může být vícebarevně potištěn s kvalitní pryskyřicovou povrchovou úpravou. Grafické návrhy log by měly mít vysoké rozlišení a 300 DPI. Můžete uploadovat soubory ve formátu .png, jpeg nebo .gif. Obrázky s nízkým rozlišením stažené z webových stránek neposkytují dobré výsledky. Naše ceny vždy zahrnují vícebarevný potisk na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů.Stáhnout produktové informace (PDF)
Prohlédněte si, jak označili tento model svým logem jiní klienti!
Prohlédnout technický výkres

Funkce

  • Oblast určená pro branding

  • Lehká a komfortní

  • Dvouvrstvá konstrukce

  • Navrženo pro každodenní použití

  • Flexibilní popruh pro snadné uchycení

  • Pratelná pro několikeré použití (60°C)

  • Vaše natištěné logo bude vypadat dobře i po 25 vypráních

  • Složení: 95% polyester, 5% spandex

Jak k nim dojde

Vaše rouška
Kartonová krabice Kraft

Příslušenství

Ultra - Značkové obličejové masky Ultra - Značkové obličejové masky
Rouška s magnetickým pouzdrem
Magnetické pouzdro zajistí, že vaše rouška zůstane v době, kdy ji nepoužíváte, čistá a neporušená. Má tenký design s bezpečným víkem, které se zavírá pomocí dvou malých magnetů. Samotné víko je možné pomocí sítotisku potisknout vaším logem, které bude zobrazeno do detailů. Skvělý nápad na příslušenství pro vaši další objednávku roušek s brandingem.

Prohlédnout technický výkres
Oblast tisku
Ultra - Značkové ochranné obličejové masky Ultra - Značkové ochranné obličejové masky
Potisknutelná krabice Eco
Potisknutelná krabice Eco je ekologické a robustní příslušenství pro prezentaci, které bylo vyrobeno z buničiny cukrové třtiny a recyklovaného kartonu. Víko má oblast vyhrazenou pro tisk značky a lze jej bezpečně otevřít i zavřít.

Prohlédnout technický výkres
Oblast tisku

Nedávná hodnocení Ultra

26. listopadu 2020

This was my first experience with your…

This was my first experience with your company and I must say I was impressed! I dealt with Nicholas Adkins in ordering 1,000 masks for staff at my work and he was very attentive and easy to work with. The masks came out great and were received quickly after ordering them. I would definitely use your company again in the future!
Kelly
25. listopadu 2020

I was extremely impressed with…

I was extremely impressed with Flashbay! I had Lauren as a representative and she was excellent. All departments worked in a timely manner to give me the results I needed, especially the Financial Department and Graphic Design. They went above and beyond. It's been a while since I've experienced customer service at that level. Thanks again!
Sydney Fields
25. listopadu 2020

The customer service was excellent

The customer service was excellent. The delivery VERY prompt and the Product GOOD quality. A little pricey but making the whole process so easy is probably worth it! Most likely I will reorder masks from them.
Customer
25. listopadu 2020

Donovan is great

Donovan is great! Very patient and helpful, great product.
Victoria
14. listopadu 2020

Sophia was very professional and quick…

Sophia was very professional and quick to respond. The product came as promised and is of good quality. I would use this company again.
Bruce Barse
12. listopadu 2020

AWESOME for A to Z

What a wonderful, carefree and efficient experience with Flashbay! Mark, my assigned rep, was extremely helpful, quite prompt and very polite. Will certainly put Flashbay at the top of my list for future custom products.
J. Lent
9. listopadu 2020

Quality Face Masks!

We ordered a 50 pack of Face Masks with our company's Logo on them. The order was rcvd very quickly and the masks look amazing!! Highly Recommended!
Justin
4. listopadu 2020

Need a small quantity at a reasonable price

I was searching for a company that could produce a product with a small quantity at a reasonable price. I received a quote and sent in an order. I received the items and they were produced to my complete satisfaction. I will use this company again.
Jeanette Sherrill
5/5 Trustpilot Hodnocení Všechna 848 hodnocení.

Rozměry a hmotnost

Délka: 180mm (7.09 palců)
Šířka: 130mm (5.12 palců)
Výška: 2mm (0.08 palců)
Váha: 13 gramů (0.46 uncí)