Twister
Fungujeme beze změn. Náš tým prodeje i továrna jsou připraveny vám pomoci.
Ultra

Roušky Ultra Nabídka

Naše rouška Ultra zahrnuje brandingovou oblast určenou pro vaše logo a slogan. Se svými pružnými úchyty a jemným materiálem je rouška Ultra pohodlným a stylovým řešením tam, kde je doporučeno nebo vyžadováno si zakrývat obličej. Objednejte si ji pro svou firmu hromadně ještě dnes. Můžeme ji obrandovat a doručit přímo do vašeho sídla.

Dodací lhůta 8 pracovních dní
Dostupné již od 25 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne pondělí, 14. prosince 2020

Barvy

Černá

Bílá

Šedá 4C

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

Rouška Sítotisk
Plocha určená pro potisk

Sítotisk:
Přední strana: 120mm X 55mm
Sítotisk
1-3Barvy

Sítotisk

Ukazuje, že produkt může být upraven technikou, zvanou "sítotisk", základní metodou tisku na povrch předmětů. Naše ceny vždy zahrnují sítotisk v maximálně 4 barvách na všech vhodných plochách. Grafické návrhy log pro produkty s tímto symbolem je vhodné uploadovat ve vektorovém formátu jako je .eps, ai, nebo .cdr. Písmo musí být změněno na obrysy a všechny barvy mají být "pevné", to znamená bez tónování a stínování.Stáhnout produktové informace (PDF)
Prohlédněte si, jak označili tento model svým logem jiní klienti!
Prohlédnout technický výkres

Funkce

  • Oblast určená pro branding

  • Lehká a komfortní

  • Dvouvrstvá konstrukce

  • Navrženo pro každodenní použití

  • Flexibilní popruh pro snadné uchycení

  • Pratelná pro několikeré použití (60°C)

  • Vaše natištěné logo bude vypadat dobře i po 25 vypráních

  • Složení: 95% polyester, 5% spandex

Jak k nim dojde

Vaše rouška
Kartonová krabice Kraft

Příslušenství

Ultra - Značkové obličejové masky
Ultra - Značkové obličejové masky
Rouška s magnetickým pouzdrem
Magnetické pouzdro zajistí, že vaše rouška zůstane v době, kdy ji nepoužíváte, čistá a neporušená. Má tenký design s bezpečným víkem, které se zavírá pomocí dvou malých magnetů. Samotné víko je možné pomocí sítotisku potisknout vaším logem, které bude zobrazeno do detailů. Skvělý nápad na příslušenství pro vaši další objednávku roušek s brandingem.

Prohlédnout technický výkres
Oblast tisku

Nedávná hodnocení Ultra

12. října 2020

Great support

Great support, quick reaction, production and delivery. Gladly we will come back with another orders in the future.
Olga Vagašiová
6. října 2020

Amazing Company

From the get go, this company was excellent! We put an inquiry online and the next day we had samples...the sales rep, Chris, was patient through every step - being a church, we had to collect several bids, wait while many people checked out the expense, etc. etc. etc....he gave us very competitive pricing, the good were delivered AS promised time wise....I can't think of enough good things to say! Thank you, Flashbay!
Barbara Hassan
13. října 2020

I was most impressed with Sophia

I was most impressed with Sophia, who assured me my order would arrive in a timely manner. It was crucial for timing as I would be out of town if it were to be even one day late. When I check the shipping status, it showed it was going to arrive a day later than promised so I emailed Sophia who jumped on it right away. She assured me the package would arrive on time. Not only did she do so, But it actually arrived three days early! The product is of high quality and exactly as we had ordered and were promised.
Sandi Shirts
16. října 2020

The team at Flashbay was very quick and…

The team at Flashbay was very quick and responsive. They immediately sent a sample product so I could see the high quality of the product before ordering. Then they were very quick in responding to questions I had regarding pricing, colors, customization, etc. Our team in New York loved the masks and said they were some of the best quality masks they've used so far.
Eleni
23. října 2020

Fantastic

Fantastic, prompt, clear communication and a great product that everyone loves. Thanks!
J Reed
23. října 2020

Incredible customer service and the…

Incredible customer service and the products are amazing. I purchased the custom made masks with a logo for my fellow co-workers and everyone was pleased.
Erika Lozano
29. října 2020

Quick service and quality product

Quick service and quality product. My rep, Nicholas, was very efficient and communicated along the way. It took only a matter of days to complete and receive my order. The logo was clearly printed, legible and the product quality was top notch. I will definitely use Flashbay in the future for our branded needs.
Mark C.
30. října 2020

After viewing several vendors for my…

After viewing several vendors for my masks, I found Flashbay to be the best choice for my needs, specific to what I need, and reasonable in cost, after teceiving my order in a timely manner, I was more pleased and glad I went with them.
Paula Moore
5/5 Trustpilot Hodnocení Všechna 780 hodnocení.

Rozměry a hmotnost

Délka: 180mm (7.09 palců)
Šířka: 130mm (5.12 palců)
Výška: 2mm (0.08 palců)
Váha: 13 gramů (0.46 uncí)