Sky Xtra
Sky Xtra Rouška
Sky Xtra - S péčí a vášní navrhla společnost Flashbay
 • Díky brandingové ploše bude vaše logo vystaveno na maximum.
 • Vytvořeno s cílovými skupinami pro maximální účinek jako reklamní dárek.
 • Jednoduchost a intuitivní použití.
 • Certifikováno a testováno, aby neobsahovalo žádné chyby.
 • Chráněno návrhovými patenty.
K dispozici pouze k zakoupení od společnosti Flashbay a autorizovaných prodejců. Dejte si pozor na imitace.
Flashbay Design Team

Roušky Sky Xtra Nabídka

Obličejová rouška Sky Xtra disponuje velmi efektivní kompozitní filtrovací vrstvou vloženou mezi dvě vrstvy příjemné tkaniny. Výkon filtrace dosahuje v případě nové roušky hodnot >95 %, takže překračuje úroveň filtrace požadovanou známou normou FFP2 a dokonce i po 25 vypráních si obličejová rouška Sky Xtra zachovává účinnost filtrace >90 % (Další informace najdete v certifikaci výkonu). Součástí pohodlného provedení jsou ergonomická spona na nos a nastavitelné popruhy na uši, díky kterým produkt bezpečně drží. Pokud chcete své obličejové roušky odlišit, můžeme na ně do vyhrazené oblasti pro značku natisknout přesným fotografickým tiskem vaše logo, slogan nebo jiný text.

Dodací lhůta 7 pracovních dní
Dostupné již od 10 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne pondělí, 19. prosince 2022

Barvy

Černá

Pantone modrá 288C

Pantone Červená 200 C

Bílá

Šedá 4C

Anthracite Grey CG 11C

Hodnoty Pantone Rouška

Nebo můžeme prostřednictvím vzorníku Pantone® zvolit barvu tkaniny podle vašeho výběru v případě více než 100 jednotek.

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

Rouška Potisk fotografií
Plocha určená pro potisk

Potisk fotografií:
Area Left: 65mm X 50mm
Area Right: 65mm X 50mm
Potisk fotografií

Potisk fotografií

Ukazuje, že produkt může být vícebarevně potištěn s kvalitní pryskyřicovou povrchovou úpravou. Grafické návrhy log by měly mít vysoké rozlišení a 300 DPI. Můžete uploadovat soubory ve formátu .png, jpeg nebo .gif. Obrázky s nízkým rozlišením stažené z webových stránek neposkytují dobré výsledky. Naše ceny vždy zahrnují vícebarevný potisk na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů.Stáhnout produktové informace (PDF)
Detailní specifikace pro tisk
Prohlédnout technický výkres

Funkce

 • Kompozitní vrstva z mikrofiltru

 • Oblast určená pro branding

 • Ergonomický klip na nos pro vysoké pohodlí a přizpůsobení

 • Třívrstvá konstrukce

 • Navrženo pro každodenní použití

 • Flexibilní popruh pro snadné uchycení

 • Pratelná pro několikeré použití (60°C)

 • Vaše natištěné logo bude vypadat dobře i po 25 vypráních

Jak k nim dojde

Vaše rouška
(V rostlinném sáčku)

Balené v jednotlivých průsvitných sáčcích vyrobených z rostlinného materiálu – biologicky rozložitelné a šetrnější k životnímu prostředí než igelitové sáčky.

Kartonová krabice Kraft

Služby

Sky Xtra Pantone® Fabric Service

Pantone® Fabric Service

Můžeme sladit barvu masky s designem pro vaši značku prostřednictvím naší služby Pantone® Fabric Service. Technologie známá také jako sublimační tisk umožní přesně sladit barvu obličejové masky s referenčním kódem Pantone®, který nám dáte. Z důvodu použitého procesu je tato služba k dispozici pro objednávky se 100 a více kusy.

Příslušenství

Sky Xtra - Custom Face Mask with Integrated Filter Sky Xtra - Custom Face Mask with Integrated Filter
Potisknutelná krabice Eco
Potisknutelná krabice Eco je ekologické a robustní příslušenství pro prezentaci, které bylo vyrobeno z buničiny cukrové třtiny a recyklovaného kartonu. Víko má oblast vyhrazenou pro tisk značky a lze jej bezpečně otevřít i zavřít.
Prohlédnout obrazovou galerii
Prohlédnout technický výkres
Oblast tisku
Sky Xtra - Značkové ochranné obličejové masky Sky Xtra - Značkové ochranné obličejové masky
Rouška s magnetickým pouzdrem
Magnetické pouzdro zajistí, že vaše rouška zůstane v době, kdy ji nepoužíváte, čistá a neporušená. Má tenký design s bezpečným víkem, které se zavírá pomocí dvou malých magnetů. Samotné víko je možné pomocí sítotisku potisknout vaším logem, které bude zobrazeno do detailů. Skvělý nápad na příslušenství pro vaši další objednávku roušek s brandingem.
Prohlédnout obrazovou galerii
Prohlédnout technický výkres
Oblast tisku

Rozměry a hmotnost

Délka: 200mm (7.9 palců)
Šířka: 90mm (3.5 palců)
Výška: 3mm (0.12 palců)
Váha: 17 gramů (0.6 uncí)

Nedávná hodnocení Sky Xtra

29. března 2021

The Ice Cream Shop (Girdwood, Alaska)

I couldn't ask for better service or product. Antonio carefully guided me through the process of obtaining the masks that I desired. He offered "easy to follow" instructions to alter the design that I had into one that I wanted. He was timely in returning my emails & phone calls. His price was very competitive & the masks that I received are of superb quality and appearance. My order arrived quickly once I placed it. I will order from him & Flashbay again when I need additional products.
Carol Makar
22. března 2021

Quick turnaround

Quick turnaround. Product exactly what I ordered.
RM
18. března 2021

AWESOME SERVICE AND PRODUCT!!

This company was super quick to respond and easy to work with! They had sample masks to us in 1 day, and our order printed and was delivered SO quickly! We will use Flashbay again!
Alicia Klepsa
17. března 2021

It was simply amazing I am extremely…

It was simply amazing I am extremely happy with the work that Nicholas Adkins made when I first start communicating with him. Very professional and mask were a great quality and definitely worth its price. No like other brand that are even more expensive and have the worst quality on fabric. I'm super happy with what I got and I will definitely stick around for more custom items. If can keep on working with Mr. Adkins I'll absolutely love it. Thank you so much for sell items that are worth its cost. My youth group and I love what we have!!
Andrea Garcia
17. března 2021

Helpful and awesome masks

Nichols helped me through the entire process of ordering which was extremely helpful. He made sure I got the masks and asked what I thought about them. When I had issues mostly cause I got confused, he helped me through that as well. I even recommended him to our town mayor for more items to get ordered, not just from my volunteer fire company.
Dottie
16. března 2021

The Masks are a Blast!

It was such a pleasure working with Christopher. He is courteous, very happy to please his customer, and his follow through is great! As a business owner, I am always pleased when a client or a customer communicates with me. It is obvious to me that this is also important to Christopher. Regarding the product, I love the style of the masks, the printing work, and the fit. My employees will be very happy to receive masks with our company logo. Thanks again for quick and efficient work. Sincerely, Ms. King
Janis King
15. března 2021

The product looks terrific and our…

The product looks terrific and our staff was thrilled to get them. Mark was great in guiding us thru the ordering process and they arrived sooner than expected.
Ron Dubin
9. března 2021

Great customer service and great…

Great customer service and great product.
Espri Bartschi
5/5 Trustpilot Hodnocení Všechna 897 hodnocení.