Twister
Sky Xtra

Roušky Sky Xtra Nabídka

Obličejová rouška Sky Xtra disponuje velmi efektivní kompozitní filtrovací vrstvou vloženou mezi dvě vrstvy příjemné tkaniny. Výkon filtrace dosahuje v případě nové roušky hodnot >95 %, takže překračuje úroveň filtrace požadovanou známou normou FFP2 a dokonce i po 25 vypráních si obličejová rouška Sky Xtra zachovává účinnost filtrace >90 % (Další informace najdete v certifikaci výkonu). Součástí pohodlného provedení jsou ergonomická spona na nos a nastavitelné popruhy na uši, díky kterým produkt bezpečně drží. Pokud chcete své obličejové roušky odlišit, můžeme na ně do vyhrazené oblasti pro značku natisknout přesným fotografickým tiskem vaše logo, slogan nebo jiný text.

Dodací lhůta 7 pracovních dní
Dostupné již od 10 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne středa, 24. srpna 2022

Barvy

Černá

Pantone modrá 288C

Pantone Červená 200 C

Bílá

Šedá 4C

Anthracite Grey CG 11C

Hodnoty Pantone Rouška

Nebo můžeme prostřednictvím vzorníku Pantone® zvolit barvu tkaniny podle vašeho výběru v případě více než 100 jednotek.

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

Rouška Potisk fotografií
Plocha určená pro potisk

Potisk fotografií:
Area Left: 65mm X 50mm
Area Right: 65mm X 50mm
Potisk fotografií

Potisk fotografií

Ukazuje, že produkt může být vícebarevně potištěn s kvalitní pryskyřicovou povrchovou úpravou. Grafické návrhy log by měly mít vysoké rozlišení a 300 DPI. Můžete uploadovat soubory ve formátu .png, jpeg nebo .gif. Obrázky s nízkým rozlišením stažené z webových stránek neposkytují dobré výsledky. Naše ceny vždy zahrnují vícebarevný potisk na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů.Stáhnout produktové informace (PDF)
Detailní specifikace pro tisk
Prohlédnout technický výkres

Funkce

  • Kompozitní vrstva z mikrofiltru

  • Oblast určená pro branding

  • Ergonomický klip na nos pro vysoké pohodlí a přizpůsobení

  • Třívrstvá konstrukce

  • Navrženo pro každodenní použití

  • Flexibilní popruh pro snadné uchycení

  • Pratelná pro několikeré použití (60°C)

  • Vaše natištěné logo bude vypadat dobře i po 25 vypráních

Jak k nim dojde

Vaše rouška
(V rostlinném sáčku)

Balené v jednotlivých průsvitných sáčcích vyrobených z rostlinného materiálu – biologicky rozložitelné a šetrnější k životnímu prostředí než igelitové sáčky.

Kartonová krabice Kraft

Služby

Sky Xtra Pantone® Fabric Service

Pantone® Fabric Service

Můžeme sladit barvu masky s designem pro vaši značku prostřednictvím naší služby Pantone® Fabric Service. Technologie známá také jako sublimační tisk umožní přesně sladit barvu obličejové masky s referenčním kódem Pantone®, který nám dáte. Z důvodu použitého procesu je tato služba k dispozici pro objednávky se 100 a více kusy.

Příslušenství

Sky Xtra - Custom Face Mask with Integrated Filter Sky Xtra - Custom Face Mask with Integrated Filter
Rouška s magnetickým pouzdrem
Magnetické pouzdro zajistí, že vaše rouška zůstane v době, kdy ji nepoužíváte, čistá a neporušená. Má tenký design s bezpečným víkem, které se zavírá pomocí dvou malých magnetů. Samotné víko je možné pomocí sítotisku potisknout vaším logem, které bude zobrazeno do detailů. Skvělý nápad na příslušenství pro vaši další objednávku roušek s brandingem.

Prohlédnout technický výkres
Oblast tisku
Sky Xtra - Značkové ochranné obličejové masky Sky Xtra - Značkové ochranné obličejové masky
Potisknutelná krabice Eco
Potisknutelná krabice Eco je ekologické a robustní příslušenství pro prezentaci, které bylo vyrobeno z buničiny cukrové třtiny a recyklovaného kartonu. Víko má oblast vyhrazenou pro tisk značky a lze jej bezpečně otevřít i zavřít.

Prohlédnout technický výkres
Oblast tisku

Rozměry a hmotnost

Délka: 200mm (7.9 palců)
Šířka: 90mm (3.5 palců)
Výška: 3mm (0.12 palců)
Váha: 17 gramů (0.6 uncí)

Nedávná hodnocení Sky Xtra

2. září 2021

I could not have asked for a better…

I could not have asked for a better experience. Justin our sales rep was friendly and always available to answer our questions. The masks that we ordered arrived very quickly and they are awesome. Great quality.
Alexandra
30. srpna 2021

Excellent sales experience & Great products

Great response time with excellent communication. Friendly and professional staff. Product is great quality. Would order from them again.
Stark
19. srpna 2021

I totally approve of the product

I totally approve of the product! It is good quality as described and the branding gives a clean and professional presentation. I also appreciate the expedient and friendly service given by Matt. I was able to maintain the tight timeline I had and get the product distributed as planned. I would recommend Flashbay. Thank you for the exceptional service!
NFF
11. srpna 2021

fast and efficient web site that…

fast and efficient web site that allowed a simple interface to to upload my logo and choose my product. The whole process was quick and the product was of great quality.
Paul D.
5. srpna 2021

Flashbay went above and beyond in…

Flashbay went above and beyond in customer service for our modest order of 25 masks. So much so, we decided to order 25 more in a second style. The attention paid to our logo color match was exceptional. The masks perfectly match the company logo and the sizing of the artwork is spot on to our requirements. the masks are comfortable, durable, and have not faded with washing. The cords around the ears are light and you don't even realize they are there. We worked with OLIVIA. She made this experience worry-free. The masks arrived in the blink of an eye, from 3000 miles away! I look forward to working with Flashbay on future products to promote our business.
Jane Cartelli
29. července 2021

Working with Marcus made the job of…

Working with Marcus made the job of ordering these masks so easy. He was great and we are very happy with the end result. Quality is great.
Camille Starks
21. července 2021

This is my first time every using or…

This is my first time every using or hearing about Flashbay but I was given the task to order masks for my department with the company's logo on it. After working with another company for 2-3 months my order fell through which started my search all over again. I came across Flashbay and I truly believe they are a God-sent! I was able to accomplish with Flashbay in 2-3 days what I couldn't accomplish with the other company in 2-3 months. Nick is EXTREMELY easy to work with and my order was put together, paid for, and shipped within 2-3 days, most of the wait time was getting approvals from my manager. The masks are simply WONDERFUL! The masks are very Easy to breathe in, comfortable, attractive, and the nose and chin guard adds a special touch to them. EVERYONE in the office loves them and many has stated, "Out of all the masks they own this one, by far, is their favorite". I am now a fan as Flashbay as they will be my go-to company for my personalization needs.
Mrs Brown
17. června 2021

Eric Hoecker was an absolute pleasure…

Eric Hoecker was an absolute pleasure to work with. He listened to my concerns and addressed all my questions. He was able to provide helpful suggestions for my order and was very generous with his time. He followed up to make sure I was satisfied with the product.
Angela Agard
4.9/5 Trustpilot Hodnocení Všechna 869 hodnocení.