Sky
Sky Rouška
Sky - S péčí a vášní navrhla společnost Flashbay
 • Díky brandingové ploše bude vaše logo vystaveno na maximum.
 • Vytvořeno s cílovými skupinami pro maximální účinek jako reklamní dárek.
 • Jednoduchost a intuitivní použití.
 • Certifikováno a testováno, aby neobsahovalo žádné chyby.
 • Chráněno návrhovými patenty.
K dispozici pouze k zakoupení od společnosti Flashbay a autorizovaných prodejců. Dejte si pozor na imitace.
Flashbay Design Team

Roušky Sky Nabídka

Rouška Sky má ergonomický tvar, 3 vrstvy měkkého materiálu a nastavitelný drát na nos, který vám zajistí bezpečné a pohodlné nošení. Na oblasti vyhrazené k umístění značky můžeme provést fototisk vašeho loga a sloganu. Skvělé řešení pro případy, kdy jsou navrhovány nebo vyžadovány krycí vrstvy.

Dodací lhůta 7 pracovních dní
Dostupné již od 10 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne středa, 21. prosince 2022

Barvy

Černá

Pantone modrá 288C

Bílá

Šedá 4C

Hodnoty Pantone Rouška

Nebo můžeme prostřednictvím vzorníku Pantone® zvolit barvu tkaniny podle vašeho výběru v případě více než 100 jednotek.

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

Rouška Potisk fotografií
Plocha určená pro potisk

Potisk fotografií:
Area Left: 65mm X 50mm
Area Right: 65mm X 50mm
Potisk fotografií

Potisk fotografií

Ukazuje, že produkt může být vícebarevně potištěn s kvalitní pryskyřicovou povrchovou úpravou. Grafické návrhy log by měly mít vysoké rozlišení a 300 DPI. Můžete uploadovat soubory ve formátu .png, jpeg nebo .gif. Obrázky s nízkým rozlišením stažené z webových stránek neposkytují dobré výsledky. Naše ceny vždy zahrnují vícebarevný potisk na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů.Stáhnout produktové informace (PDF)
Prohlédněte si, jak označili tento model svým logem jiní klienti!
Detailní specifikace pro tisk
Prohlédnout technický výkres

Funkce

 • Oblast určená pro branding

 • Ergonomický klip na nos pro vysoké pohodlí a přizpůsobení

 • Třívrstvá konstrukce

 • Navrženo pro každodenní použití

 • Flexibilní popruh pro snadné uchycení

 • Pratelná pro několikeré použití (60°C)

 • Vaše natištěné logo bude vypadat dobře i po 25 vypráních

 • Složení: 95% polyester, 5% spandex

Jak k nim dojde

Vaše rouška
(V rostlinném sáčku)

Balené v jednotlivých průsvitných sáčcích vyrobených z rostlinného materiálu – biologicky rozložitelné a šetrnější k životnímu prostředí než igelitové sáčky.

Kartonová krabice Kraft

Služby

Sky Pantone® Fabric Service

Pantone® Fabric Service

Můžeme sladit barvu masky s designem pro vaši značku prostřednictvím naší služby Pantone® Fabric Service. Technologie známá také jako sublimační tisk umožní přesně sladit barvu obličejové masky s referenčním kódem Pantone®, který nám dáte. Z důvodu použitého procesu je tato služba k dispozici pro objednávky se 100 a více kusy.

Příslušenství

Sky - Značkové obličejové masky Sky - Značkové obličejové masky
Potisknutelná krabice Eco
Potisknutelná krabice Eco je ekologické a robustní příslušenství pro prezentaci, které bylo vyrobeno z buničiny cukrové třtiny a recyklovaného kartonu. Víko má oblast vyhrazenou pro tisk značky a lze jej bezpečně otevřít i zavřít.
Prohlédnout obrazovou galerii
Prohlédnout technický výkres
Oblast tisku
Sky - Značkové ochranné obličejové masky Sky - Značkové ochranné obličejové masky
Rouška s magnetickým pouzdrem
Magnetické pouzdro zajistí, že vaše rouška zůstane v době, kdy ji nepoužíváte, čistá a neporušená. Má tenký design s bezpečným víkem, které se zavírá pomocí dvou malých magnetů. Samotné víko je možné pomocí sítotisku potisknout vaším logem, které bude zobrazeno do detailů. Skvělý nápad na příslušenství pro vaši další objednávku roušek s brandingem.
Prohlédnout obrazovou galerii
Prohlédnout technický výkres
Oblast tisku

Rozměry a hmotnost

Délka: 200mm (7.9 palců)
Šířka: 90mm (3.5 palců)
Výška: 3mm (0.12 palců)
Váha: 16 gramů (0.56 uncí)

Nedávná hodnocení Sky

3. února 2021

Thank you Lee:)

Absolutely excellent communication with Lee. Nothing was a problem and she always responded very actively to my email. I'm glad that I choose your company:)
Kristýna
14. prosince 2020

I very recommend this company for the…

I very recommend this company for the professional attitude to a customer. I would like to commend for the quick response and sending previews and samples of goods and goods at all. Its a pleasure to cooperate with FLASHBAY.
David Fiala
7. října 2020

Kyle Bell took our order and was very…

Kyle Bell took our order and was very professional. He answered our questions completely. Then he delivered us samples and face mask design and pricing options to fit our budget. We just received our order and are thrilled with the quality and timeliness of delivery. We will be ordering more through Kyle in the future. It is a pleasure to be associated with this company and have Kyle Bell working to meet our corporate needs Pamela S. Norris, CEO ICEBUDDY Systems, Inc.
Tony Alleyne
6. října 2020

The customer service I received with Joseph

The customer service I received with Flashbay was incredible! Joseph was the rep I was in contact with and he was so helpful throughout the entire process or ordering and receiving our masks. Thank you!!
Mollie Stearns
2. října 2020

Flashbay has great customer service

Flashbay has great customer service! The masks came in before they were supposed to and has been a well-liked by my staff.
Aubry Boyce
29. září 2020

LOVE!

Nick Mahaleris is our account manager. He is always, quick, polite, and offers great feedback and advice on the products we are ordering. I really feel like he took the time to get to know our program and services and is offering us the best options when we need things. The logos always come out clear and crisp and our membership loves the products!
Kassandra Larson
16. září 2020

Yudi provided amazing customer service

Yudi provided amazing customer service! Professional, knowledgeable, and friendly. He kept in touch every step of the way. We purchased masks for our small company, and we are quite satisfied with the quality of the masks, and the timely manner in which they arrived. Again, Yudi made the whole experience better!
PATTI PARKER
15. září 2020

Easy to customize and extremely…

Easy to customize and extremely comfortable! I worked with Rachel on customizing our company masks. She made it easy to modify and adjust to our liking. She was so quick with responding to my questions that we were able to design and order masks the same day! The masks we received are very comfortable and everyone loves them.
Meryl Johnson
5/5 Trustpilot Hodnocení Všechna 897 hodnocení.