Junior
Junior Rouška
Junior - S péčí a vášní navrhla společnost Flashbay
 • Díky brandingové ploše bude vaše logo vystaveno na maximum.
 • Vytvořeno s cílovými skupinami pro maximální účinek jako reklamní dárek.
 • Jednoduchost a intuitivní použití.
 • Certifikováno a testováno, aby neobsahovalo žádné chyby.
 • Chráněno návrhovými patenty.
K dispozici pouze k zakoupení od společnosti Flashbay a autorizovaných prodejců. Dejte si pozor na imitace.
Flashbay Design Team

Roušky Junior Nabídka

Maska na obličej Junior je navržena tak, aby vyhovovala mladým lidem a dospívajícím ve věku od 10 do 16 let. Menší design s nastavitelnou sponou na nos a pohodlnou 3vrstvou konstrukcí. Na obě strany masky můžeme přidat fotografický tisk s vaším logem, sloganem a dalšími prvky. Model Junior je vypratelný – logo bude i po 25 praních vypadat dobře. 

Dodací lhůta 7 pracovních dní
Dostupné již od 10 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne pondělí, 19. prosince 2022

Barvy

Černá

Pantone modrá 288C

Bílá

Šedá 4C

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

Rouška Potisk fotografií
Plocha určená pro potisk

Potisk fotografií:
Area Left: 55mm X 45mm
Area Right: 55mm X 45mm
Potisk fotografií

Potisk fotografií

Ukazuje, že produkt může být vícebarevně potištěn s kvalitní pryskyřicovou povrchovou úpravou. Grafické návrhy log by měly mít vysoké rozlišení a 300 DPI. Můžete uploadovat soubory ve formátu .png, jpeg nebo .gif. Obrázky s nízkým rozlišením stažené z webových stránek neposkytují dobré výsledky. Naše ceny vždy zahrnují vícebarevný potisk na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů.Stáhnout produktové informace (PDF)
Detailní specifikace pro tisk
Prohlédnout technický výkres

Funkce

 • Oblast určená pro branding

 • Ergonomický klip na nos pro vysoké pohodlí a přizpůsobení

 • Třívrstvá konstrukce

 • Navrženo pro každodenní použití

 • Flexibilní popruh pro snadné uchycení

 • Pratelná pro několikeré použití (60°C)

 • Vaše natištěné logo bude vypadat dobře i po 25 vypráních

Jak k nim dojde

Vaše rouška
(V rostlinném sáčku)

Balené v jednotlivých průsvitných sáčcích vyrobených z rostlinného materiálu – biologicky rozložitelné a šetrnější k životnímu prostředí než igelitové sáčky.

Kartonová krabice Kraft

Příslušenství

Junior - Značkové obličejové masky Junior - Značkové obličejové masky
Potisknutelná krabice Eco
Potisknutelná krabice Eco je ekologické a robustní příslušenství pro prezentaci, které bylo vyrobeno z buničiny cukrové třtiny a recyklovaného kartonu. Víko má oblast vyhrazenou pro tisk značky a lze jej bezpečně otevřít i zavřít.
Prohlédnout obrazovou galerii
Prohlédnout technický výkres
Oblast tisku
Junior - Značkové ochranné obličejové masky Junior - Značkové ochranné obličejové masky
Rouška s magnetickým pouzdrem
Magnetické pouzdro zajistí, že vaše rouška zůstane v době, kdy ji nepoužíváte, čistá a neporušená. Má tenký design s bezpečným víkem, které se zavírá pomocí dvou malých magnetů. Samotné víko je možné pomocí sítotisku potisknout vaším logem, které bude zobrazeno do detailů. Skvělý nápad na příslušenství pro vaši další objednávku roušek s brandingem.
Prohlédnout obrazovou galerii
Prohlédnout technický výkres
Oblast tisku

Nedávná hodnocení Junior

3. ledna 2022

Matt Kusanovich and Flashbay were very…

Matt Kusanovich and Flashbay were very professional and had timely communication. I was very pleased with the product we collaborated on.
Daniel Dittus
30. srpna 2021

Excellent sales experience & Great products

Great response time with excellent communication. Friendly and professional staff. Product is great quality. Would order from them again.
Stark
26. srpna 2021

Wonderful service - great product!

We needed our custom logo-embellished masks within a week. We worked with Brian Truong, and he was phenomenal at keeping us informed on the shipment, the tracking and even checking in when he received notification that our items were delivered...in THREE DAYS! We had our gorgeous masks in plenty of time for our first gymnastics competition! Thanks so much! We will definitely use this company again! Zee's Gymnastics
Kelley Zeringue
20. července 2021

Great product at a great price!

We really loved the masks with our logo. They turned out beautiful. Yudi Raphaelsohn helped me with the order every step of the way and he has been great to work with! I'm definitely going to call again for my future orders.
Leslie Herzberg
13. května 2021

A pleasure doing business with…

A pleasure doing business with Flashbay! So happy with the quality of products.Donavan was a super helpful & professional! Super quick response to sending proofs & lightning speed response to every email.I was very impressed with this service. I would highly recommend!
Ronald J Swenton Sr
19. dubna 2021

Love the feel and quality of the masks

Love the feel and quality of the masks
SJIMENEZ
29. března 2021

The Ice Cream Shop (Girdwood, Alaska)

I couldn't ask for better service or product. Antonio carefully guided me through the process of obtaining the masks that I desired. He offered "easy to follow" instructions to alter the design that I had into one that I wanted. He was timely in returning my emails & phone calls. His price was very competitive & the masks that I received are of superb quality and appearance. My order arrived quickly once I placed it. I will order from him & Flashbay again when I need additional products.
Carol Makar
5. února 2021

Great response time

Great response time. Sophia sent samples before I requested. She also had a mock-up of the design in the first email she sent. I requested a change and it was changed in no time. When I was ready to place the order, her sales partner was able to place it when she was out of the office. No delay or hiccups. I was expecting the shipment in another week and I revived it today! Super fast. Quality is great and each mask is individually wrapped in a plant based wrapping. Enjoyed this experience.
LiliRose
5/5 Trustpilot Hodnocení Všechna 897 hodnocení.

Rozměry a hmotnost

Délka: 170mm (6.7 palců)
Šířka: 85mm (3.4 palců)
Výška: 2.5mm (0.1 palců)
Váha: 13 gramů (0.46 uncí)