Twister
Fungujeme beze změn. Náš tým prodeje i továrna jsou připraveny vám pomoci.
Denim

Roušky Denim Nabídka

Naše džínová rouška obsahuje vysoce účinnou filtrační vrstvu vloženou mezi stylovou džínovou vnější vrstvu a pohodlnou vnitřní vrstvu z tkaniny. Tmavý denimový materiál může být foto potištěn s vaším logem, sloganem a dalšími věcmi. Rouška Denim má také nastavitelnou sponu na nos, která vám zajistí bezpečné a pohodlné nošení, a lze ji prát a používat znovu a znovu.

Dodací lhůta 7 pracovních dní
Dostupné již od 25 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne pondělí, 17. května 2021

Barvy

Černá

Pantone modrá 288C

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

Rouška Potisk fotografií
Plocha určená pro potisk

Potisk fotografií:
Area Left: 65mm X 50mm
Area Right: 65mm X 50mm
Potisk fotografií

Potisk fotografií

Ukazuje, že produkt může být vícebarevně potištěn s kvalitní pryskyřicovou povrchovou úpravou. Grafické návrhy log by měly mít vysoké rozlišení a 300 DPI. Můžete uploadovat soubory ve formátu .png, jpeg nebo .gif. Obrázky s nízkým rozlišením stažené z webových stránek neposkytují dobré výsledky. Naše ceny vždy zahrnují vícebarevný potisk na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů.Stáhnout produktové informace (PDF)
Prohlédnout technický výkres

Funkce

  • Oblast určená pro branding

  • Ergonomický klip na nos pro vysoké pohodlí a přizpůsobení

  • Třívrstvá konstrukce

  • Navrženo pro každodenní použití

  • Flexibilní popruh pro snadné uchycení

  • Pratelná pro několikeré použití (60°C)

  • Vaše natištěné logo bude vypadat dobře i po 25 vypráních

Jak k nim dojde

Vaše rouška
(V rostlinném sáčku)

Balené v jednotlivých průsvitných sáčcích vyrobených z rostlinného materiálu – biologicky rozložitelné a šetrnější k životnímu prostředí než igelitové sáčky.

Kartonová krabice Kraft

Příslušenství

Denim - Značkové obličejové masky
Rouška s magnetickým pouzdrem
Magnetické pouzdro zajistí, že vaše rouška zůstane v době, kdy ji nepoužíváte, čistá a neporušená. Má tenký design s bezpečným víkem, které se zavírá pomocí dvou malých magnetů. Samotné víko je možné pomocí sítotisku potisknout vaším logem, které bude zobrazeno do detailů. Skvělý nápad na příslušenství pro vaši další objednávku roušek s brandingem.

Prohlédnout technický výkres
Oblast tisku
Denim - Značkové ochranné obličejové masky
Potisknutelná krabice Eco
Potisknutelná krabice Eco je ekologické a robustní příslušenství pro prezentaci, které bylo vyrobeno z buničiny cukrové třtiny a recyklovaného kartonu. Víko má oblast vyhrazenou pro tisk značky a lze jej bezpečně otevřít i zavřít.

Prohlédnout technický výkres
Oblast tisku

Nedávná hodnocení Denim

15. dubna 2021

We order the face masks

We order the face masks. It was such an easy process even though we changed the layout on our design several times, Mark was very accommodating to our needs and provided valuable feedback. He responded to our emails very quickly and answered all our questions. The masks are made with high quality and we are thrilled with how our logo looks on them. High quality, excellent customer service, reasonable prices, and prompt delivery - they have everything a customer is looking for in a vendor.
Michelle DeAngelo
24. března 2021

Amazing customer service

Amazing customer service! I rarely and I mean RARELY encounter companies with this good of a service from start to finish of the order.
Daniel Cristurean
5/5 Trustpilot Hodnocení Všechna 802 hodnocení.

Rozměry a hmotnost

Délka: 200mm (7.87 palců)
Šířka: 90mm (3.54 palců)
Výška: 3mm (0.12 palců)
Váha: 16 gramů (0.56 uncí)