Twister
Denim

Roušky Denim Nabídka

Naše džínová rouška obsahuje vysoce účinnou filtrační vrstvu vloženou mezi stylovou džínovou vnější vrstvu a pohodlnou vnitřní vrstvu z tkaniny. Tmavý denimový materiál může být foto potištěn s vaším logem, sloganem a dalšími věcmi. Rouška Denim má také nastavitelnou sponu na nos, která vám zajistí bezpečné a pohodlné nošení, a lze ji prát a používat znovu a znovu.

Dodací lhůta 7 pracovních dní
Dostupné již od 10 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

00 hodiny 00 minuty 00 vteřiny zůstává do objednání pro dodaní dne středa, 24. srpna 2022

Barvy

Černá

Pantone modrá 288C

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

Rouška Potisk fotografií
Plocha určená pro potisk

Potisk fotografií:
Area Left: 65mm X 50mm
Area Right: 65mm X 50mm
Potisk fotografií

Potisk fotografií

Ukazuje, že produkt může být vícebarevně potištěn s kvalitní pryskyřicovou povrchovou úpravou. Grafické návrhy log by měly mít vysoké rozlišení a 300 DPI. Můžete uploadovat soubory ve formátu .png, jpeg nebo .gif. Obrázky s nízkým rozlišením stažené z webových stránek neposkytují dobré výsledky. Naše ceny vždy zahrnují vícebarevný potisk na všech vhodných plochách, vyznačených v popisu produktů.Stáhnout produktové informace (PDF)
Detailní specifikace pro tisk
Prohlédnout technický výkres

Funkce

  • Oblast určená pro branding

  • Ergonomický klip na nos pro vysoké pohodlí a přizpůsobení

  • Třívrstvá konstrukce

  • Navrženo pro každodenní použití

  • Flexibilní popruh pro snadné uchycení

  • Pratelná pro několikeré použití (60°C)

  • Vaše natištěné logo bude vypadat dobře i po 25 vypráních

Jak k nim dojde

Vaše rouška
(V rostlinném sáčku)

Balené v jednotlivých průsvitných sáčcích vyrobených z rostlinného materiálu – biologicky rozložitelné a šetrnější k životnímu prostředí než igelitové sáčky.

Kartonová krabice Kraft

Příslušenství

Denim - Značkové obličejové masky Denim - Značkové obličejové masky
Rouška s magnetickým pouzdrem
Magnetické pouzdro zajistí, že vaše rouška zůstane v době, kdy ji nepoužíváte, čistá a neporušená. Má tenký design s bezpečným víkem, které se zavírá pomocí dvou malých magnetů. Samotné víko je možné pomocí sítotisku potisknout vaším logem, které bude zobrazeno do detailů. Skvělý nápad na příslušenství pro vaši další objednávku roušek s brandingem.

Prohlédnout technický výkres
Oblast tisku
Denim - Značkové ochranné obličejové masky Denim - Značkové ochranné obličejové masky
Potisknutelná krabice Eco
Potisknutelná krabice Eco je ekologické a robustní příslušenství pro prezentaci, které bylo vyrobeno z buničiny cukrové třtiny a recyklovaného kartonu. Víko má oblast vyhrazenou pro tisk značky a lze jej bezpečně otevřít i zavřít.

Prohlédnout technický výkres
Oblast tisku

Nedávná hodnocení Denim

18. října 2021

Jill Kavanagh & Flashbay are the Best!

Jill Kavanagh, my sales person, was exceptionally helpful, professional, patient, and kind. We received our order quickly and the quality is first rate. I will definitely reorder when needed. Thanks, Jill! Thanks, Flashbay!
Mary Battjes
5. října 2021

Very Happy!

Rachel was great to work with! I was on a time crunch to get masks ordered and she was extremely responsive over email to address my questions. We were able to work together to come up with an altered design for my company logo which would best suit the masks, and I think the end product turned out great. Finding an online store to order customs masks was challenging, but I'm very pleased with the results that Flashbay produced.
Noah Manz
21. září 2021

I received great service from designing…

I received great service from designing to placing the order to receipt. Flashbay was professional and followed up with me from start to finish. I enjoyed working with Eric during the process. I would recommend using Flashbay.
Trevor
13. září 2021

From initial contact Eric was extremely…

From initial contact Eric was extremely responsive and helpful in getting us exactly what we were looking for! Kudos for proving excellent customer service, even after we received the product we got a follow up call from him to ensure we received the product and were happy with the order.
Sarah Rousch
26. srpna 2021

Provided quick & friendly customer…

Provided quick & friendly customer service. The samples provided were excellent. The manager also provided great recommendations for the product that I requested. I am happy and pleased with the product that I received.
Nia
24. srpna 2021

Excellent customer service

Excellent customer service. We made 50 different changes and Hieu was able to get us exactly what we needed, and quickly.
Akilah Morgan
21. srpna 2021

Customer service lives at Flashbay!

Customer service isn’t dead! Flashbay was helpful, fast, and high quality product.
ReviewerKS
15. července 2021

Great service, awesome mask

The account manager I worked with was very helpful and responsive. My company needed branded facemasks and Donovan found the perfect product for us and worked with us until our proof was just right. He provided a lot of options and answered any questions I had very promptly and detailed. Great service and good mask.
Grace Kaminski
4.9/5 Trustpilot Hodnocení Všechna 869 hodnocení.

Rozměry a hmotnost

Délka: 200mm (7.9 palců)
Šířka: 90mm (3.5 palců)
Výška: 3mm (0.12 palců)
Váha: 16 gramů (0.56 uncí)