Twister
Barrier

Obličejové štíty Barrier Nabídka

Bariérový štít na obličej je vybaven flexibilním popruhem, který je navržen tak, aby vyhovoval všem velikostem hlavy. Hledí je vyrobeno z čirého PET plastu proti zamlžování, který vám zajistí maximální viditelnost. Horní pásek nabízí širokou oblast pro branding, kterou lze potisknout sítotiskem s vaším logem nebo mottem značky, a je podložen měkkou pěnou, aby bylo zajištěno pohodlné nošení.

Dodací lhůta 7 dní. Za tuto dobu vám objednávku sestavíme, přizpůsobíme i dodáme!

Mezi Thursday, 16 Sep 2021 a Thursday, 14 Oct 2021 má tento produkt prodlouženou dodací lhůtu. Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte.

Dostupné již od 25 kusů

Ať už vyžadujete malé nebo velké množství, naši přátelští account manažeři vám poskytnou ty nejlepší služby, které mohou. Zeptejte se pro získání cen, virtuálních ukázek s vaším logem a vzorků. Bez povinnosti objednávat.

Barvy

Bílá

Možnosti zobrazení loga a plocha pro tisk

Obličejový štít Sítotisk
Plocha určená pro potisk

Sítotisk:
Area Top: 270mm X 24mm
Sítotisk
1-3Barvy

Sítotisk

Ukazuje, že produkt může být upraven technikou, zvanou "sítotisk", základní metodou tisku na povrch předmětů. Naše ceny vždy zahrnují sítotisk v maximálně 4 barvách na všech vhodných plochách. Grafické návrhy log pro produkty s tímto symbolem je vhodné uploadovat ve vektorovém formátu jako je .eps, ai, nebo .cdr. Písmo musí být změněno na obrysy a všechny barvy mají být "pevné", to znamená bez tónování a stínování.Stáhnout produktové informace (PDF)
Prohlédněte si, jak označili tento model svým logem jiní klienti!
Prohlédnout technický výkres

Funkce

  • Lehké a pohodlné

  • Elastická gumička pro bezpečné uchycení

  • Průhledný PET štít proti mlžení pro snadnou viditelnost

  • Navrženo k opětovnému použití

Jak k nim dojde

Váš obličejový štít

Rozměry a hmotnost

Délka: 330mm (12.99 palců)
Šířka: 220mm (8.66 palců)
Výška: 31mm (1.22 palců)
Váha: 33.5 gramů (1.18 uncí)

Nedávná hodnocení Barrier

16. října 2020

Upon receipt of my first email item inquiry…

Upon receipt of my first email item inquiry, Conor Kennedy/Sales Account Manager was responsive which continued throughout and after the order was placed. Absolutely a pleasure to work with! The product received was as described and the quality as ensured. Thank you Conor!
Bobbie T
30. září 2020

I had a great experience working with…

I had a great experience working with FlashBay. Mark was very responsive and kept me posted on my design/order. The product was also delivered much sooner than expected, which was a plus for planning purposes.
Glenna Taylor
5/5 Trustpilot Hodnocení Všechna 825 hodnocení.